Odkąd Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swój związek na antenie TVP para nie schodzi ze stron portali plotkarskich. Choć wydawało się, że ujawnienie się prowadzi do tego, by oficjalnie i bez spekulacji mogli się ze sobą pokazywać a co za tym idzie razem zamieszkać, okazuje się, że para tego w ogóle nie ma w planach!

Kasia nie zamieszka z Maćkiem

O rzekomym romansie pary plotkuje się odkąd Kasia ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem. Wówczas do mediów miały wypłynąć prywatne rozmowy, które miały świadczyć, że Cichopek romansuje ze współprowadzącym program, Maciejem Kurzajewskim. Także jej prawie były mąż, Marcin Hakiel w swoim wywiadzie dla „Miasta Kobiet” sugerował, że Kasia kogoś ma. Paulina Smaszcz, była żona Macieja sugeruje, że ich romans trwa już od nagrań „Czaru Par”, czyli od 2019 roku. 

Paulina Smaszcz wątpi w szczerość Kurzajewskiego: „Kasia nazywa to miłością, nie wiadomo jeszcze, jak on (…)”

Media bacznie obserwowały każdy ruch Kasi i Macieja, jednakże z uwagi na to, że spędzają ze sobą dużo czasu zawodowo, jakoś udawało im się ukryć łączące ich uczucie.

W miniony weekend para postanowiła w końcu się ujawnić i zrobiła to dość spektaktualnie, bowiem na łamach śniadaniowego programu TVP, robiąc relacje ze wspólnego wypadu do Ziemii Świętej.

Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Kurzajewskim!

Choć wydawało się, że to „ujawnienie” sprawi, że Kasia i Maciek będą chcieli uwić swoje własne gniazdko, to jak donosi Fakt nie mają tego zupełnie w planach. 

Kasia koncentruje się teraz na swoich najważniejszych obowiązkach: tych wobec dzieci i tych zawodowych. Jak mówi nam nieoficjalnie jedna z jej znajomych, właśnie dlatego Kasia nie planuje zamieszkania z Maćkiem. – czytamy w Fakcie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opowiedzieli o swojej miłości w „Pytaniu na śniadanie” (WIDEO)