Katarzyna Cichopek  i Maciej Kurzajewski w piątek w końcu potwierdzili plotki, które pojawiały się od kilku miesięcy. W dniu 40 urodzin Kasi para opublikowała urocze zdjęcie ze wspólnego wyjazdu do Izraela na swoich Instagramach.

Paulina Smaszcz zepsuła urodziny Katarzyny Cichopek. Ujawniła jej związek z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem

Zmusiła ich też do tego Paulina Smaszcz, która skomentowała post Cichopek oto w taki sposób: „Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Ciebie do Izreala, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40 urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat!!!” – napisała.

W sobotnie południe Cichopek i Kurzajewski połączyli się z „Pytaniem na śniadanie”, aby opowiedzieć po raz pierwszy o swojej miłości. Dziennikarz przyznał, że jest bardzo szczęśliwy, że może być  z Kasią w tym ważnym dla niej dniu:

U nas miłość pojawia się na każdym kroku w Izraelu, w ziemi świętej. Każde z tych miejsc przewodzi słowo miłość. Myślę, że to nasze podróżowanie wynika z naszej wspólnej ciekawości świata, którą mam nadzieję, że widzowie „Pytania na śniadanie” widzą. Cudownie jest poznawać miejsca i odkrywać te, które już znamy na nowe z kimś, kogo się kocha, z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie – wyznał Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek potwierdza związek z Kurzajewskim!

Kasia dodała, że dziękuje redakcji „PnŚ” za wsparcie w tych ostatnich dla niej ciężkich miesiącach. Maciek podkreślił, że nikt za nich nie przeżyje życia:

(…) Nikt za nas życia nie przeżyje, nie doświadczy. Kochamy najbliższych, swoje dzieci: Adama, Helenkę, ja moich synów: Franka i Julka. Mam nadzieję, że od kiedy my jesteśmy razem, to oni też są szczęśliwi – tłumaczy dziennikarz.

Katarzyna Cichopek kończy dziś 40 lat! Tak wyglądała, jak wchodziła do show-biznesu

Ida Nowakowska zdradza, że wszyscy w redakcji są podekscytowani ich związkiem:

My jesteśmy szczęśliwi, jeśli Wy jesteście szczęśliwi. Mówię to w imieniu całej redakcji i wszystkich naszych telewidzów. (…) jesteście częścią rodziny „pytaniowej”, więc wszyscy jesteśmy podekscytowani – mówi Nowakowska ze studia.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA