Kim Kardashian została zauważona wczoraj jak pije kawę w ogródku małej kawiarnii w Los Angeles w wyjątkowym towarzystwie. Przy jej stoliku siedziała Hilary Clinton i jej córka Chelsea. Jak to się stało, że dwie tak różne „osobistości” umówiły się na pogaduszki?

Kim Kardashian pije kawę z Hilary Clinton

Spotkanie „na szczycie” odbyło się wczoraj w Hot & Cool Café w Canoga Park w Los Angeles. Jak podkreśla m.in. Daily Mail, „kawiarnia należy do czarnoskórego właściciela”. Okazuje się, że nie były to zwykłe ploteczki przy kawie. Kim Kardashian, Hilary Clinton i jej córce Chelsea towarzyszyła ekipa filmowa!

Chelsea Clinton jest w ciąży

Spotkanie odbyło się w ramach kręcenia nowego serialu dokumentalnego „Odważne kobiety” bazującego na bestsellerze Hillary i Chelsea z 2019 roku „The Book of Gutsy Women”. Książka jak i powstający serial telewizyjny będzie opowiadał  „odważnych kobietach”, które są zaangażowane społecznie.

Wybór kawiarni także był nieprzypadkowy. Firma Hot & Cool została założona w 2018 roku i jest powszechnie znana ze swoich działań społecznych i zatrudniania osób, które były przebywały w więzieniu. A jak wiadomo Kim jest ostatnio zaangażowana w działania na rzecz takich osób.

Właściciel Anthony Jolly został doceniony przez władze Los Angeles za „zapewnienie tysięcy posiłków seniorom i osobom, które dotknął kryzys w wyniku pandemii COVID-19”.

Doczepy Kim Kardashian kosztowały fortunę. Za takie pieniądze można kupić samochód

Kim postanowiła w 2019 roku pójść w ślady ojca i zostać prawniczką. Po kilkukrotnych próbach i kilku nie zdanych egzaminach, Kardashianka otrzymała wreszcie dyplom w grudniu ubiegłego roku. 

Kim Kardashian nie skończyła studiów, ale jest coraz bliżej zostania adwokatem

Mało kto wie, że Kim od 2018 roku odbywa staż w kancelarii prawniczej w San Francisco. A jej promotorem, który namówił ją na studia prawnicze był Van Jones, który był doradcą Baracka Obamy. Kim zamierza się teraz jeszcze bardziej angażować w akcje społeczne. Chce oddać hołd swojemu zmarłemu ojcu – Robertowi Kardashianowi, który brał udział m.in. w słynnym procesie OJ Simpsona.

Kim Kardashian zabrała córkę i siostrzenicę na zakupy

Zachodnie media spekulują, że Hilary Clinton szykuje się do startu w kolejnych wyborach prezydenckich w 2024 roku, a kręcenie tego dokumentu, ma być sposobem na „odmłodzenie” jej wizerunku.

Czy rzeczywiście tak jest z pewnością przekonamy się o tym wkrótce.

 

 

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Canoga Park, CA – **USA AND CANADA CLIENTS MUST CALL FOR RIGHTS**
Kim Kardashian is back in the political sphere, this time hooking up with Hillary and Chelsea Clinton at a local black-owned coffee shop in L.A. … with an important mission.
 Credit line: TMZ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Canoga Park, CA – Credit line: Clint Brewer Photography. / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Canoga Park, CA – *EXCLUSIVE* – Kim Kardashian, Hillary, and Chelsea Clinton m, Credit line: jack / BACKGRID / Backgrid USA / Forum