Kim Kardashian uczęszczała do Pierce College w Los Angeles, ale nigdy nie ukończyła studiów. Jednak Kalifornia, podobnie jak 3 inne stany w USA, oferuje drogę do zdania egzaminu zezwalającego na wykonywanie zawodu bez uczęszczania do szkoły prawniczej poprzez „czytanie prawa” lub praktykę u praktykującego prawnika, lub sędziego.

OMFGGGG ZDAŁAM EGZAMIN (ang. BABY BAR) !!!! Patrząc w lustro, jestem naprawdę dumna z kobiety, która dziś w odbiciu spogląda na mnie – napisała we wszystkich możliwych social mediach Kim Kardashian. Do każdego, kto nie zna mojej drogi do bycia prawnikiem, wiedz, że nie było to łatwe i nie było mi to dane […] Oblałm ten egzamin 3 razy w ciągu 2 lat, ale za każdym razem wstawałAm, intensywniej się uczyłam i próbowałam ponownie, dopóki tego nie zrobiłam !!! – dodała.

Przepraszam, ile Kim Kardashian zarobiła w 60 sekund?

Co dalej z Kim Kardashian?

Kardashian podziękowała różnym osobom, które pomogły jej w tej drodze, w tym Van Jonesowi z CNN, prawnikom, u których odbywała praktyki, oraz jej opiekunowi. Wspomniała również nieżyjącego ojca Roberta Kardashiana Sr., wysoko postawionego prawnika znanego z reprezentowania O.J. Simpsona w swoim procesie o morderstwo w 1995 roku.

Zdanie egzaminu zwanego w amerykańskim prawie „baby bar exam” pozwala na kontynuację nauki i w efekcie zostanie adwokatem. Według specjalistów egzamin, który udało się zdać Kim Kardashian jest o wiele trudniejszy niż ostateczny egzamin na prawnika.

Kim Kardashian poprowadzi „Saturday Night Live”! Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni

Kardashian, która otwarcie mówiła o swojej pasji do sądownictwa karnego i reformy więziennictwa w Stanach Zjednoczonych, powiedziała w rozmowie z magazynu Wall Street Journal:

Mam nadzieję, że pewnego dnia założę kancelarię prawną, w której będziemy mogli pomagać ludziom pro bono i zatrudniać osoby, które były wcześniej uwięzione.

O co chodzi?! Wszyscy myśleli, że Kim Kardashian pojawiła się na Met Gali z Kanye Westem

Kim Kardashian Fot. Said Elatab / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian w NY fot. Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian cała na czarno fot. Backgrid USA / Forum