Kim Kardashian (40 l.) zasłynęła nie tylko z seks-taśmy i udziału w reality-show, ale również charakterystycznego wyglądu. Przeszła szereg operacji plastycznych, a szczególnie jest znana z dużych pośladków, które są dziełem chirurga. Według jednego z magazynów, celebrytka planuje spore zmiany.

Wow! Kim Kardashian pokazała brzuch bez obróbek i Photoshopa (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian operacje plastyczne

Kim Kardashian zmieniła się od początku kariery. Teraz marzy o zostaniu prawnikiem, kształci się i to też wpływa na chęć zmiany wizerunku. Poza tym skończyła 40 lat i jest w trakcie trzeciego rozwodu.

Kim w końcu zdała sobie sprawę, że nie może dłużej cieszyć się fantastycznym wyglądem z plastiku. Będzie trzykrotną rozwódką po czterdziestce – i jest matką czwórki dzieci – podaje magazyn „Heat”.

Te spodnie Kim Kardashian prawie PĘKŁY na jej ogromnych pośladkach (ZDJĘCIA)

Kim zaczyna od zmniejszenia biustu.

Chce zmniejszyć rozmiar biustu i pozbyć się biustonoszy push-up, porzuca też obcisłe lateksowe ubrania, aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd. To będzie dla niej sygnałem zupełnie nowego początku. Kiedyś była przekonana, że ​​poprawki urody uczyniły ją bardziej atrakcyjną, ale teraz po prostu chce być normalna.

Plotki o tym, że pomniejszyła pośladki pojawiły się jakiś czas temu, gdy na Instagramie dodała zdjęcie, na którym nie wydawały się tak duże, jak zwykle.

Kim Kardashian, „Najgorsze było to, gdy byłam porównywana do Kate Middleton”

Myślicie, że naprawdę wróci do bardziej naturalnego wyglądu?

Kim Kardashian fot. Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian w różowym bikini

Kim Kardashian w bikini fot. Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian - jej ciało to w dużej mierze dzieło chirurgów plastycznych

Kim Kardashian w bikini fot. / Backgrid USA / Forum