Kim Kardashian w przyszłym tygodniu skończy 40 lat. Królowa celebrytek i posiadaczka najsławniejszych pośladków na świecie w zasadzie pokazała już wszystko, ale wciąż potrafi zaskoczyć sposobem, w jaki prezentuje swoje wdzięki, Tym razem pretekstem do odsłonięcia kawałka ciała stała się nowa kolekcja Givenchy.

Kanye West ma SPOT WYBORCZY! Dekalog, zdjęcia z dzieciństwa i ani słowa o Kim Kardashian

Kim Kardashian pokazuje stringi

Kiedy na Instagramie zaczęły pojawiać się posty klientek francuskiego domu mody, które gratulowały nowemu dyrektorowi kreatywnemu pierwszej kolekcji pod szyldem Givenchy, można było się spodziewać, że wśród muz projektanta znajdzie się ktoś z rodziny Kardashian. Bynajmniej nie dlatego, że siostry odznaczają się nadmierną elegancją, ale głównie z powodu ich olbrzymich zasięgów na Instagramie.

O ile obecność Kendall Jenner na promocyjnych zdjęciach marki raczej nikogo nie dziwi, to pojawienie się Kim jest nieco kontrowersyjne. Chodzi o strój, który zaprezentowała.

Kim Kardashian w błękitach. Wyglądała jak SMERFETKA

Żona Kanye Westa wbiła się w lejącą czarną suknię z wielkim wycięciem na plecach. Spod kreacji wystają dwa czerwone paski układające się w formę seksownej bielizny. Na zdjęciach widać również, że jej nienaturalnie długie włosy są rozjaśnione na końcach.  Stylizację uzupełniła złotym łańcuchem i czarną torebką.

W opisie Kim podziękowała projektantowi za kreację.

WOW! Gratuluję @mathewmwilliams jego pierwszej kolekcji dla Givenchy. To taka piękna kolekcja. Nie mogę się doczekać, kiedy  założę wszystkie zestawy, które wysłałeś – napisała celebrytka

Kim Kardashian znów powiększyła POŚLADKI? Na najnowszych zdjęciach są ogromne! (ZDJĘCIA)

Podzielacie zachwyt Kim?

 

 

Kim Kardashian w stringach

Kim Kardashian pokazuje stringi, fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian pokazuje stringi, fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian pokazuje stringi, fot. Instagram @kimkardashian