Kourtney Kardashian (44 l.) jest zła na swoją siostrę Kim Kardashian (42 l.) już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz oferuje fanom więcej informacji na ten temat. Kourtney, która aktualnie jest w ciąży ma wiele do powiedzenia na temat Kim. Nigdy nie było tak ostro!

Kourtney Kardashian o trudnej decyzji dotyczącej powiększania rodziny z Travisem

Do eskalacji negatywnych emocji między siostrami doszło po tym, jak Kourtney Kardashian nawiązała współpracę z Dolce & Gabbana w związku z jej ślubem z Travisem Barkerem, po czym Kim Kardashian została dyrektor kreatywną pokazu włoskiego duetu w Mediolanie, „To jest ta granica i wydaje mi się, że [Kim] nie ma na tyle przyzwoitości, by zapytać mnie, jak się z tym czułam, robiąc to tak blisko mojego ślubu […] Tu zdecydowanie nie chodzi o markę. Chodziło o mój ślub”, mówi Kourtney.

Kourtney Kardashian atakuje Kim Kardashian

Między nami jest 18-miesięczna różnica wieku, to tworzy ogromną konkurencję między nami, od zawsze, wyznała Kourtney Kardashian.

Kourtney Kardashian zdradziła płeć swojego dziecka!

Kourtney Kardashian powiedziała również, że Kim Kardashian jest, „Nie do zniesienia, ciągle rozmawia przez telefon i nawet nie podniesie wzroku na drugą osobę, nie mówiąc już o konwersacji czy kontakcie na poziomie z szacunkiem”. Najstarsza siostra nazwała również Kim Kardashian, „zachłanną” i „wrogą” do niej i innych.