Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się w grudniu 2020 roku. To, że są razem, informacja do mediów przedostało się dopiero dwa miesiące później. Można było znaleźć jednoznaczne komentarze, które świadczyły o ich związku.

Krzysztof Ibisz namawia mężczyzn do uczestnictwa w porodzie!

Pierwsze święta wielkanocne Krzysztofa Ibisza z najmłodszym synkiem

W sierpniu 2021 roku para wzięła ślub, tym samym Joanna Kudzbalska została trzecią żoną Krzysztofa Ibisza. Pod koniec 2022 roku doczekali się pierwszego wspólnego potomka – synka o imieniu Borys. Jednocześnie prezenter ma też dwóch synów z poprzednich związków: 24-letniego Maksymiliana i 17-letniego Vincenta.

Tegoroczne święta Wielkanocne będą wyjątkowe dla Ibiszów, bowiem są to pierwsze święta we troje. Jak zamierzają je spędzić? Joanna Kudzbalska zdradziła „Super Expressowi”, że wyjeżdżają z Warszawy:

W tym roku mamy święta wyjazdowe. Mam nadzieję, że uda nam się wypocząć w otoczeniu natury i naładować akumlatory. Miejsce, które wybraliśmy wpisuje się w kultywowaną przez nas filozofię slow life oraz zdrowego stylu życia. Serwuje się tam regionalne produkty –zdradza „Super Expressowi” Asia.

Gwiazda Polsatu pochwaliła się pierwszym świątecznym zdjęciem na Instagramie. Ibisz zaskoczył wszystkich, wrzucając fotkę z najmłodszym synem Borysem, do tej pory tego nie robił. Zdradził w poście, że odpoczywają na Farmie Bii w Brzezinach.

Tabloid obliczył, ile Krzysztof Ibisz wydał na WESELE. Prezenter komentuje: „Niepotrzebne oburzenie”

Jeden z internautów zwrócił uwagę na czerwoną plamkę na główce Borysa: „Co synek ma na główce? Chyba nie karmicie go substytutami mleka matki”. Nagle do akcji wkroczyła była żona Krzysztofa Ibisza, Anna Nowak Ibisz:

  • Wszyscy od wszystkiego …. Czyli od niczego. Ludzie … Wesołych Świąt !!! – napisała Anna Nowak Ibisz.
  • Nie trzeba tak od razu reagować. Ludzie 🙈🥴 Zwróciłam uwagę na to, bo u mnie i u mojej córki cos takiego się pojawia i znika – odpowiada obserwatorka.

Krzysztof Ibisz pokazał, jak wygląda teraz jego życie po narodzinach syna (WIDEO)

Anna Nowak Ibisz zostawiła kolejny komentarz. Odpisała, że nikt nie prosił o uwagi, nazywając internautkę „toksyczną teściową”:

Nikt w tym poście nie prosi o zwracanie uwagi na temat dziecka i jego karmienia, ani o dobre rady z gatunku: Cyba nie karmicie … Charakter Pani wypowiedzi, a raczej pouczenia dorosłych ludzi, ma wydźwięk toksycznej teściowej, najpierw nieproszona wejdę wam z butami do życia, w sposób obcesowy i negatywny podsumuje karmienie substytutami mleka ( broń Boże, samo zło) A na koniec pożyczę Wesołych Świąt – skomentowała była żona Ibisza.