Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski pracowali razem w „newonce.radio”, gdzie prowadzili wywiady z poważanymi gwiazdami, jak z Szymonem Hołownią, Agnieszką Holland, Jakubem Żulczykiem, czy Andrzejem Sewerynem.

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki WYSTĄPIĄ RAZEM! Zakopali topór wojenny?!

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski w Onecie

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski dziś zaskoczyli dwukrotnie swoich słuchaczy. Po pierwsze, przeszli do portalu Onet, gdzie również będą prowadzić podobne podcasty i to na żywo. Po drugie, ich pierwszym gościem była Małgorzata Rozenek. Mało kto uwierzył w to za pierwszym razem, ponieważ Kuba i Małgosia od lat prowadzą medialną wojnę. Dla przypomnienia wytłumaczyliśmy naszym czytelnikom, od czego wszystko się zaczęło: O co chodzi w konflikcie Rozenek vs. Wojewódzki? WYJAŚNIAMY!

W poniedziałek o godzinie 20.00 rozpoczął się wyczekiwany wywiad Kuby Wojewódzkiego z Małgorzatą Rozenek. Czy w końcu zakopali topór wojenny?

Kuba Wojewódzki przeprowadził wywiad z Małgorzatą Rozenek

Rozmowa zaczęła się bardzo spokojnie między innymi od tego, że jej synowie nie lubią piłki nożnej, że nie rozpoczyna dnia od przeglądania wiadomości i że Radosław Majdan stanął na wysokości zadania podczas porodu. Później temat zszedł na nieprzyjemny i smutny, czyli na wojnę na Ukrainie i politykę w Polsce.

Kuba Wojewódzki znowu atakuje Małgorzatę Rozenek: „Jest zrozpaczona i zamienia swoje życie…”

Po długiej rozmowie słuchacze w końcu doczekali się wątku o konflikcie Rozenek vs. Wojewódzki. Teraz skonfliktowane gwiazdy miały okazje bezpośrednio się skonfrontować! Co najlepsze Małgorzata sama wywołała temat, mówią, że rozumie zachowanie Kuby, bo człowiek z miłości może wiele zrobić:

Dlaczego jesteś w stanie ogarnąć to, że idziesz gadać z gościem, który mówił o Tobie różne rzeczy, nie do końca prawdziwe. Sama zadałam sobie to pytanie i właśnie dlatego, że mam wrażenie, że to było zrobione z miłości. U Stanowskiego w „Kanale Sportowym” powiedziałeś wprost, że pewne rzeczy działy się z powodu miłości i wiesz, co, to jest dla nie argument – tłumaczy.

Małgorzata Rozenek u Żurnalisty: po raz pierwszy o kłótni z Wojewódzkim i rozwodzie z Majdanem

W tym momencie Wojewódzki przyznał jej racje i przeprosił Małgorzatę Rozenek na antenie:

Za wszystkie złe słowa chętnie Cię przeproszę, patrząc prosto w oczy. Tak było, dokładnie wyczułaś to po zachowaniu Radosława, że jak facet kocha to pójdzie  – powiedział dziennikarz.

Celebrytka podkreśliła jeszcze raz, że miłość jest numerem jeden i rozumie zachowanie Wojewódzkiego:

Nawet dopatrzyłam się takiej części człowieczeństwa w tobie. (…) Ta reakcja była w jakichś sposób uzasadniona tym, że w twoim urojonym świecie w tym momencie to miało taki, a nie inny wydźwięk. Stanąłeś w obronie swojej kobiety. Miłość zawsze jest numerem jeden – powiedziała.

Kuba Wojewódzki Fot. Baranowski Michał/AKPA