Kylie Jenner powoli traci ciążowe kilogramy, a podobno w drugiej ciąży przybyło jej niemal 30 kg! W miniony piątek gwiazda social mediów, która w lutym urodziła chłopca (swoje drugie dziecko), ujawniła na klipie na Instagramie, że walczy o swoją dawną figurę:

W dół 40 funtów […] po prostu staram się być zdrowa i cierpliwa. Chodzenie/pilates to moja ulubiona kombinacja – napisała pod „boomerangiem”, na którym chodziła na bieżni.

Kylie Jenner twierdzi, że Blac Chyna chciała zabić jej brata

Kylie Jenner i chłopak, raper Travis Scott, pierwotnie nazwali swojego syna Wolf, zanim zdecydowali, że  jednak nie jest to imię dla niego.

Kylie i sposób na dietę po ciąży

Para jest także rodzicami 4-letniej córki Stormi. W zeszłym miesiącu gwiazda reality show wyznała, że ​​„po porodzie nie było łatwo”. Teraz walczy z nadmiernymi kilogramami, jak szalona.

Kylie Jenner nadal nie nadała imienia swojemu synowi

To bardzo trudne. To doświadczenie było dla mnie osobiście trochę trudniejsze niż, od pierwszej ciąży – 24-latka pisała/mówiła na Instagramie.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Kylie Jenner w koronkowym kombinezonie fot. Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner i Travis Scott z córką fot. MEGA / The Mega Agency / Forum