Leonardo DiCaprio (45 l.) stroni od opowiadania o związku w mediach. Aktor spotyka się od dłuższego czasu z 22-letnią modelką Camilą Morrone i nic nie wskazuje na to, by para przeżywała kryzys. DiCaprio i Morrone teraz spędzają ze sobą jeszcze więcej czasu, niż przed pandemią koronawirusa a ich związek rośnie w siłę. Aktor został przyłapany przez fotoreporterów na zakupach spożywczych ze swoją dziewczyną. Czy oni żywią się tylko pizzą – dopytują fani.

Leonardo DiCaprio to prawdziwy bohater! Uratował życie tonącemu człowiekowi

Leonardo DiCaprio w rękawiczkach i zasłoniętej twarzy robi zakupy

Leonardo DiCaprio nie lubi pozowania na ściankach – pozuje się jedynie na imprezach branżowych, ale zazwyczaj jest sam i nie zabiera swojej dziewczyny. Fotoreporterzy przyłapali zakochanych, jak robili zapasy spożywcze. Aktor i modelka są para od ponad trzech lat.

Leonardo z Camilą udali się do centrum handlowego i nie mogli ominąć włoskiej knajpki, w której postanowili zaopatrzyć się na kilka dni jedzenia. Aktor miał całą torbę wypełnioną włoskimi smakołykami a w ręku niósł dwa pudełka pizzy. Wygląda na to, że w ich związku każdy ma swoją porcję. Myślicie, że DiCaprio tak jak serialowy Joe z „Przyjaciół” – nie dzieli się jedzeniem?

Aktor podczas kwarantanny poluzował z dietą i pozwala sobie na małe grzeszki, jak makarony czy pizza neapolitańska.

Leonardo DiCaprio z kilkoma pudełkami pizzy.

Leonardo DiCaprio z kilkoma pudełkami pizzy. Fot.Forum/Mega Agency.

Pizza nie wytrzymała nawet jazdy do domu – Leonardo i jego dziewczyna musieli być bardzo głodni, bo zaczęli jeść tylko gdy wsiedli do samochodu.

Aktor tego dnia postawił na niezobowiązujący i sportowy look. Ubrał szare krótkie spodenki, prosty T-Shirt na który zarzucił niebieską bluzę, klapki z Nike i czapkę z daszkiem. DiCaprio, który od lat angażuje się w walkę z ociepleniem klimatu – pilnie przestrzega obostrzeń, które obowiązują w Stanach. Aktor wychodząc z domu nie zapomniał o rękawiczkach i maseczce na twarz.

Leonardo ostatnio zadeklarował na Instagramie, że zrobi wszystko – by zwalczyć rasizm. DiCaprio zapowiedział, że przekaże darowizny dla organizacji, które są zaangażowane w walkę z dyskryminacją rasową.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone SZALEJĄ na stoku w ASPEN. Całkiem dobrze im to wychodzi

Leonardo DiCaprio z dziewczyną Camilą Morrone rywalizują grając w siatkówką plażową

Leonardo DiCaprio i 22-letnia ukochana odpoczywają w ASPEN. Zajadają frytki i burgery

Sonda

poll-violet
1
Colin Farrell

Colin

2
Leonardo DiCaprio

Leo

Leonardo DiCaprio z dziewczyną robią zapasy spożywcze.

Leonardo DiCaprio z dziewczyną robią zapasy spożywcze. Fot.Forum/Mega Agency.

Dziewczyna Leonardo DiCaprio - Camila Morrone.

Dziewczyna Leonardo DiCaprio – Camila Morrone. Fot.Forum/