Paparazzi uchwycili aktora, który aktualnie odpoczywa w luksusowym St. Barts ze swoją partnerką Camilą Morrone. Leonardo DiCaprio jest znanym amatorem pięknych i dużo młodszych kobiet. Tym razem wybrał sobie 23 lata młodszą.

Leonardo Dicaprio rozstał się ze swoim domem po 23 latach! (ZDJĘCIA)

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone

Leonardo DiCaprio został sfotografowany z pięknością, gdy kąpali się w morzu przy jednym z luksusowych resortów na Małych Antylach (Francja). Relacja z duetu trwa już od 5 lat.  Jednak wciąż rzadko spotyka się ich razem publicznie.

Leonardo DiCaprio „Nie jest dobry w łóżku” – zdradza bliska osoba kochanki

Tym razem para wraz z grupą znajomych spędzała koniec roku, w tym sylwestra, w słynnym St. Barts. Leonardo DiCaprio wynajął tam gigantyczny jacht VAVA II od szwajcarskiego multimilionera Ernesto Bertarelliego.

Zabawy w wodzie

47-letni Leonardo DiCaprio znany jest ze swojego zamiłowania do wody. Laureat Oscara jest też świetnym pływakiem. Jednak obok pięknej Camili Morrone, aktor prezentował się dość… słabo… fizycznue. Jednak, jak wiadomo Leo nic nie musi. I tak go wszystkie kochamy.

A wracając do jachtu, na którym zakochana para spędza cudowny czas. Jach warty jest 150 milionów dolarów i ma prawie 100 metrów długości. Samo napełnienie jachtu paliwem do pełna to koszt ok. 250 ooo funtów.

Leonardo DiCaprio to prawdziwy bohater! Uratował życie tonącemu człowiekowi

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio, fot. Armando Gallo / Zuma Press / Forum

Leonardo DiCaprio na Złotych Globach

Leonardo DiCaprio na Złotych Globach fot. Zuma Press / Forum