Już niedługo premierę będzie miał długowyczekiwany trzeci sezon serialu „Belfer”. Widzowie będą mogli go zobaczyć od 8 września na CANAL+.

Maciej Stuhr odniósł się do stanu ojca! Nadal leży na OIOM-ie?

Maciej Stuhr otworzył się na temat ojca

Maciej Stuhr o kulisach nowej produkcji opowiedział w rozmowie z portalem Kultura.gazeta.pl. Jego bohater w trzecim sezonie pokaże trudną relację z ojcem, w związku z tym aktor zdradził, jak teraz wygląda jego relacja z prawdziwym ojcem Jerzym Stuhrem.

Wypowiedź aktora zszokowała środowiskiem filmowym i nie tylko:

Wkraczam w nowy rozdział w życiu i moich relacji z tatą, który jest po prostu bardzo schorowanym człowiekiem. Niestety powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Nie jest już tym samym człowiekiem, którego nie tylko ja znałem, ale przecież wszyscy go znamy i pamiętamy. Czasami nam się wydaje, że mamy do czynienia z tym człowiekiem, ale on jest już troszkę gdzie indziej – wyznał Maciej Stuhr.

Jerzy Stuhr szokuje po najnowszym wywiadzie! „Tak naprawdę nic nie zrobiłem”

Został także zapytany o ostatnie skandale z udziałem Jerzego Stuhra, czyli zatrzymanie za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu oraz za wypowiedź w Plejadzie, kiedy stwierdził, że „czuję się niewinny, skończyło się na kolizji. Tak naprawdę nic nie zrobiłem, więc wewnętrznie jestem kompletnie czysty”.

Maciej Stuhr przyznał, że jest mu bardzo ciężko:

To jest trudne, bardzo trudne. Całe życie był dla mnie wielkim autorytetem, a nie ukrywam, że chwilami chwieje się ten pomnik. Czasami jest się dumnym – wielokrotnie byłem z niego najdumniejszym człowiekiem na świecie, a czasami jest wstyd. To też nieobce mi uczucie – powiedział aktor.

Jerzy Stuhr wydał oświadczenie! Tłumaczy się ze swojej poprzedniej wypowiedzi

Maciej Stuhr, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Stuhr, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jerzy Stuhr, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Jerzy Stuhr, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA