Maffashion informowała, że miała okazję lecieć do Paryża i wziąć udział w globalnej kampanii znanej marki. Blogerka jednak zrezygnowała, a co ciekawe, o światowej kampanii we Francji wspomniała też Karolina Pisarek, która zaangażowała się w projekt. Agentka modelki, Małgorzata Leitner, zaprzecza, że jej podopieczna poleciała na zastępstwo i tłumaczy, że tak duże kampanie są planowane ze sporym wyprzedzeniem.

Całe świadczenie szefowej Agencji Avant Management przeczytacie tutaj – Karolina Pisarek ZASTĄPIŁA Maffashion w kampanii? Mamy komentarz blogerki i menedżerki modelki

Maffashion komentuje oświadczenie agentki Karoliny Pisarek

Leitner nie jest zadowolona, że pojawiły się sugestie, iż jej podopieczna jest „zastępstwem” i dostała angaż w kampanii ze względu na rezygnację Maffashion. Dodała też, że dochodzą ją słuchy, że Kuczyńska niejednokrotnie „za kulisami wspomina o osobach z otoczenia mojej agencji, a nawet komentuje mój warsztat pracy”.

Maff zareagowała na oświadczenie agentki Karoliny Pisarek i na swoim InstaStories zamieściła komentarz. Wyjaśniła, że nie chce działać na niczyją szkodę i jedynie wyjawiła powody swojej rezygnacji i nie sugerowała, że ktokolwiek dostał po niej propozycję udziału w kampanii.

Szanowna Gosiu, ja nie odbieram nikomu radości. Nie uderzam w nikogo. Powiedziałam, dlaczego ja (!) zrezygnowałam z propozycji. Ba! Nigdzie nie mówię, że ktoś poleciał za mnie 🙂 Tylko dlatego, że komunikat u Karoliny pojawił się dzień później, po tym jak ja wspomniałam u siebie o propozycji, zrezygnowaniu z kampanii w Paryżu – ludzie połączyli fakty. Nie twórz i nie wciągaj mnie w jakiś wyimaginowany i wykreowany, krzywdzący także twojego artystę konflikt. Nie wystarczają ci te, które już masz? Nie atakuj mnie. Nie obrażaj i nie rób wycieczek blogerkowych. To nieeleganckie. Ciesz się z podpisanych umów dla twoich podopiecznych. A następnie może informuj ich. Ten „rok wcześniej”. Jakie umowy dla nich negocjujesz. Skończyłam – napisała Maff.

Maffashion komentuje oświadczenie agentki Karoliny Pisarek

Maffashion komentuje oświadczenie agentki Karoliny Pisarek/fot. Instagram/maffashion_official

ZOBACZ TEŻ:

Maffashion pozuje w samej bieliźnie 3 miesiące po porodzie. Figura MODELKI!

Karolina Pisarek OSZUKANA przez kierowcę. „Nie ujdzie mu to płazem”

Karolina Pisarek na prezentacji perfum

Karolina Pisarek/fot. AKPA

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA