Magda Narożna szturmem podbiła świat muzyki disco-polo i od kilku lat nie schodzi ze świecznika. Artystka koncertowała po całej Polsce, jednak z powodu koronawirusa ma zdecydowanie więcej czasu. Magda regularnie przemyca na Instagramie, jak wygląda jej dom. Tym razem pokazała garderobę, która wygląda jak mały butik.

Magdalena Narożna wzięła się za jesienne porządki. Tak wygląda jej KUCHNIA

Magda Narożna pochwaliła się garderobą

Magda Narożna jakiś czas temu podjęła trudną decyzję i postanowiła rozstać się ze swoim mężem i scenicznym partnerem zespołu „Piękni i Młodzi”. Dawid i Magda wspólnie wychowują córkę, jednak na nowo ułożyli swoje życie uczuciowe i każde z nich jest w nowym związku.

Piosenkarka publikuje na Instagramie romantyczne zdjęcia z partnerem, ale od czasu do czasu zdradza, jak wygląda jej dom. Narożna pokazała już dużą kuchnię i salon, w którym nie zabrakło drewnianych akcentów i marmurów.

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” pokazała, jak mieszka. W domu nie brakuje marmuru i złotych akcentów

Artystka tym razem zapozowała w okazałej garderobie, która bardziej przypomina butik z ubraniami, niż pomieszczenie w domu.

Czy ktoś z Was pamięta w którym programie wystąpiłam w tej pięknej sukience? którą oczywiście specjalnie dla mnie stworzyła @ana_cichosz_fashiondesigner – pytała piosenkarka.

Magda jak każda kobieta kocha modę i lubi się wystroić. Piosenkarka może pochwalić się sporych rozmiarów garderobą, gdzie wszystko ma swoje miejsce. Narożna ma ubrania rozwieszone na wieszakach, dzięki czemu wszystko widzi i z łatwością może skomponować stylizację.

W komentarzach fani zachwycali się odważnym zdjęcie artystki, na którym pozuje w sukience z dużym dekoltem.

  • Wyglądasz genialnie.

  • No no kochana.

  • Boskie zdjęcie.

  • Sexi.

  • Sukienka znana, kilka lat wstecz założona pierwszy raz a nadal na czasie, a Ty Madziu figura też bez zmian petarda – czytamy.

A Wy, marzycie o wielkiej garderobie?

Podoba się Wam garderoba Magdy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” pokazała, jak mieszka. W domu nie brakuje marmuru i złotych akcentów

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” w NOWEJ fryzurze: „Boże, wyglądasz strasznie”

Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zdradziła, jak wyglądała na komunii córki – fani: „U nas ksiądz by z kościoła wyprosił”