Maja Bohosiewicz jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: synka Zacharego urodzonego 17 czerwca 2016 roku oraz córki Leonii urodzonej 28 lipca 2017 roku. Dziś dziewczynka świętuje swoje 5. urodziny i z tej okazji jej sławna mama postanowiła wyprawić przyjęcie urodzinowe dla prawdziwej królewny. Nie zabrakło nawet tortu…w kształcie zamku!

Maja Bohosiewicz tak pięknie o mężu: „Pamiętajcie trzeba całować dużo, żeby znaleźć księcia”

Maja Bohosiewicz świętuje 5. urodziny córki. Sprezentowała jej piękny tort w kształcie zamku

Maja Bohosiewicz postanowiła zrelacjonować swoim fanom na Instagramie przygotowania do urodzin córki. 5-latka jak na małą królewnę przystało wybrała sobie urodzinową kreację, a później za pozwoleniem mamy miała zrobiony manicure w postaci przezroczystego lakieru do paznokci z brokatem oraz wymyślną fryzurę z grubymi, zaplecionymi syntetycznymi warkoczami.

Maja Bohosiewicz świętuje 5. urodziny córki

IG: majabohosiewicz

Prawdziwą furorę zrobił jednak urodzinowy tort w kształcie zamku, z siedzącymi na nim lalkami. Jak zarzeka się Maja, tort nie tylko pięknie wyglądał, ale do tego był przepyszny:

Nie będę pisała jak zaj*biście pyszny tort to jest, bo to jest to mango marakuja. Niech wam da do myślenia to, że oprócz 100 pięter, które ZNIKAJĄ na imprezie zamawiam jeszcze tort na następny dzień do śniadania. Bez ozdób. To jest magia jak to smakuje. Cytując mojego szwagra idącego po dokładkę: „niestety, ale smaczne.”

Maja Bohosiewicz świętuje 5. urodziny córki

IG: majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz świętuje 5. urodziny córki

IG: soniabohosiewicz

Prócz relacji na Instagramie, Maja Bohosiewicz złożyła wzruszające życzenia Leonii w poście:

Cukiereczku mój najsłodszy,
Nie znam słów które oddałyby chociaż promil tego jak „w domu” czuje się kiedy wącham Twój karczek.
Malutki nosek wydycha powietrze miarowo na wspólną poduszkę.
Jesteś pierwszą osobą która po otwarciu oczu mówi do mnie: dobrje utra – tak jak nauczyła Cię Żanusia i rozpływam się jak mleczna Milka na w kieszeni.
Patrzę na te brązowe oczęta i często nie mogę pohamować łez wzruszenia – bo po prostu jesteś. Spełnienie moich marzeń. Realny człowiek o którym zawsze śniłam, jest tu obok, kocha i mnie potrzebuje.
Nie martwię się o Ciebie tylko czekam z zachwytem żeby oglądać na kogo wyrastasz.
kocham najmocniej.
Mama

Na imprezie urodzinowej nie mogło też oczywiście zabraknąć siostry Mai, Soni Bohosiewicz, która również zrelacjonowała wydarzenie i pokazała uroczą fotkę, gdy zmęczona już solenizantka postanowiła zasnąć wtulona w tatę. Uroczo?

Maja Bohosiewicz świętuje 5. urodziny córki

IG: soniabohosiewicz

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!