Małgorzata Rozenek na początku czerwca powitała na świecie swoje dziecko. Celebrytka, która była aktywna zawodowo w ciąży, nie zwolniła tempa nawet po porodzie. Małgorzata szybko wróciła na plan „Projektu Lady”, ale to nie jedyny format, nad którym pracuje.

Małgorzata Rozenek w SKROMNEJ ale modnej stylizacji. Żakiet jest EKSTRA!

Małgorzata Rozenek odciąga mleko

Rozenek-Majdan pojawi się w jednym z odcinków „Top Model”, a także zobaczymy ją w jakimś „sekretnym projekcie”, o którym niedawno wspominała w mediach społecznościowych. Celebrytka ma tyle pracy, że nawet w weekend nie mogła odpocząć i spędziła z całą rodziną dzień na planie programu bądź sesji zdjęciowej.

Oczywiście wszystko zrelacjonowała i jak też poinformowała, w trakcie szykowania się, odciągała mleko dla syna, który akurat spał. Co ciekawe, Małgorzata, która sporo pokazuje w sieci, zapewne nie powiedziałaby o tym, gdyby nie jej menedżer, który zasugerował, żeby się tym pochwaliła.

Bo Wiktor chce pokazać, że odciągam pokarm. Tak, odciągam pokarm, bo jestem w pracy i Henio akurat śpi. O tej porze jest karmiony, to śpi, a ja odciągam żeby miał na później. Wszystkie mamy karmiące znają i ten dźwięk, i ten sprzęt. Wszystkie mamy karmiące wiedzą, że to tak wygląda. Tak wygląda mało romantyczna rzeczywistość. Człowiek siedzi i odciąga, kiedy może – wyznała na InstaStories.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek pokazuje FAŁDKI na brzuchu: Wielki szacun za NATURALNE zdjęcie

Małgosia Rozenek boi się puścić dzieci do szkoły: „Mam trochę obaw”

Małgorzata Rozenek jest malowana

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek na planie programu

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek odciąga mleko

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek przygotowuje się do programu

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Instagram/m_rozenek