Marcel Sabat (30 l.) zasłynął dzięki roli „Zośki” w ekranizacji kultowej książki  „Kamienie na Szaniec”, a całkiem niedawno mogliśmy go zobaczyć w hitowym serialu „Odwrócenie. Ojcowie i córki”.

Marcel Sabat wziął ślub

Aktor od ponad trzech lat był w związku z modelką, Natalią Filipczuk. W mediach społecznościowych było widać, że bardzo się kochają i spędzają razem dużo czasu, więc nic dziwnego, że w końcu para zdecydowała się na ślub.

Marcel i Natalia powiedzieli sobie sakramentalne „tak”w kościele św. Franciszka Ksawerego w miejscowości Przywidz na Pomorzu w piątek. Świadkiem pana młodego był aktor, Dawid Czupryński znany z serialu „Na Wspólnej” – Bruno.

Na Instagramie pary młodej można zobaczyć weselne zdjęcia, pierwszy taniec i obrączki. Natalia miała dwie sukienki – jedna długa, bardzo subtelna, a druga krótka, obszyta piórami. Do tego założyła cieliste baletki, które dodawały całego uroku. Włosy miała proste, lekko pofalowane i spięte z tyłu.

Poprawiny spędzili z najbliższymi w wyjątkowym miejscu, bo na plaży w Sopocie, a noc i dzisiejszy poranek spędziła w Zatoce Sztuki.

Marcel Sabat jako Ozzy Osbourne w Twoja Twarz Brzmi Znajomo (VIDEO)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marcel Sabat znów zadziwia! (VIDEO)

scena z: Marcel Sabat, Natalia Filipczuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA