Marcin Hakiel po rozstaniu i rozwodzie z Katarzyną Cichopek układa sobie życie na nowo. Jego aktualną partnerką jest Dominika, znana na Instagramie jako @_de_bonbon. Tancerz chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami z nową ukochaną i zabiera ją na celebryckie eventy, a fani co rusz zachwycają się gościnnym pojawianiem się kobiety w mediach społecznościowych Marcina.

Wszystko wskazuje też na to, że para planuje wspólną przyszłość, a ich związek wchodzi na coraz to kolejne etapy. Jakiś czas temu tancerz odpowiadając na pytanie jednej z fanek, czy planuje mieć jeszcze dzieci odparł entuzjastycznie: „Więcej dzieci, więcej zabawy!”. Z kolei gdy Dominika opublikowała jego archiwalne zdjęcie z dzieciństwa z podpisem „Chcę takie dziecko” Hakiel udostępnił u siebie jej relację i napisał krótko, ale dobitnie:

Się postaram.

OMG! Hakiel planuje powiększyć rodzinę z Dominiką?! Padła publiczna deklaracja

Marcin Hakiel zaręczył się z Dominiką?! Wygadał się w trakcie wywiadu

Nim jednak para zdecyduje się na dziecko, przed Marcinem kolejne zawodowe wyzwania – po 15 latach zdecydował się wrócić na parkiet do „Tańca z Gwiazdami”, gdzie zatańczy z Dagmarą Kaźmierską. Obecnie 41-latek i 48-latka skupiają się nie tylko na treningach, ale również udzielaniu wywiadów mediom. Na jeden z treningów zaprosili nawet dziennikarzy „Faktu”, a w trakcie rozmowy Hakiel niespodziewanie… wyjawił swoją tajemnicę! Wszystko przez słowa Kaźmierskiej, która reklamując swoje show „Dagmara szuka męża” zażartowała:

Może Hakiela tam [ do programu „Dagmara szuka męża” – przyp. red.] weźmiemy na mojego doradcę. Nie szuka męża, bo on ma już Dominikę. To nie będzie mój kandydat na męża… – zaczęła.

A Hakiel wtrącił:

Już mam narzeczoną, więc…

Po chwili zdając sobie sprawę z tego, co powiedział próbował wybrnąć z sytuacji i zmienić temat, żartując, czy Dagmarze nie chodziło o zaproszenie do programu syna Conana, który miałby być jej matrymonialnym doradcą.

Conanek też ma narzeczoną. Wszyscy mamy narzeczoną. Ja lubię, jak się mówi dziewczyna albo chłopak. Ja lubię, jak się mówi narzeczona. No i także nie będzie jako mój kandydat, ale może być jako mój doradca – dorzuciła Dagmara.

Następnie Kaźmierska nie dawała za wygraną i dalej drążyła temat, sugerując, że jeśli w końcu uda jej się wyjść za mąż, to Marcin będzie uczyć ją pierwszego tańca:

No, ale jakbyś kiedyś brał (ślub – przyp.red) Ale Ty jakbyś kiedyś brał, to mnie zaprosisz jako koleżankę z „Tańca z gwiazdami”, a ja jak będę brać ślub, to też cię zaproszę. Będziesz mnie uczyć pierwszego tańca? – poprosiła, na co tancerz ostatecznie się zgodził.

Jak myślicie, ujrzymy niedługo w social mediach zdjęcie pierścionka i oficjalne potwierdzenie?

Marcin Hakiel nie chce tańczyć z Dagmarą Kaźmierską?! „Tańczy „jak pień”

pasekkozak

scena z: Marcin Hakiel, Dominika, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcin Hakiel, Dominika, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcin Hakiel, Dominika, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcin Hakiel z nową partnerką

Marcin Hakiel z nową partnerką

Marcin Hakiel z nową partnerką

Hakiel z nową partnerką

IG: marcinhakiel

scena z: Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcin Hakiel o rodzinie i świętach

Marcin Hakiel o rodzinie i świętach

Dagmara Kaźmierska szuka męża w programie. Będzie ślub na wizji?

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA