Podczas ostatniego wydarzenia okazało się, że Marcin Hakiel i Dominika postanowili skraść całe show. Gdy tylko pojawili się na salonach, obwieścili światu nowinę! Zakochani niebawem zostaną rodzicami.

Marcin Hakiel zostanie OJCEM! Jego nowa ukochana pokazała ciążowy brzuszek (FOTO)

Tak na nowinę zareagowały dzieci Marcina Hakiela i Kasi Cichopek

Choć od początku Marcin i Dominika pokazywali fanom tancerza, jak bardzo poważne jest uczucie między nimi, to niewielu wierzyło w trwałość ich związku. Coraz częściej celebryta zabierał swoją ukochaną na wszystkie ścianki, a na Instagramie bez oporów pokazywał, jak szczęśliwe życie wiedzie z nową wybranką.

Marcin Hakiel zrobił sobie KOLEJNY tatuaż z Dominiką! Internauci rozszyfrowali, co oznacza

Po pewnym czasie fani przyzwyczaili się do nowej rzeczywistości. Była żona Hakiela, Kasia Cichopek układa sobie szczęśliwe życie z Maciejem Kurzajewskim, a Marcin Hakiel u boku Dominiki. W związku z historią byłego małżeństwa, podczas eventu tancerz i jego ukochana zostali zapytani, jak na ciąże zareagowały dzieci z poprzedniego związku Marcina.

Jak już się dowiedzieliśmy, że jest wszystko ok, to rozmawialiśmy z dzieciakami. Są mega zadowolone. Adam ma już 15 lat, więc dla niego to jest duża różnica, Helenka jest bardziej emocjonalna i podchodzi [do tego – przyp. red.] z takim zachwytem. Myślę, że to jest normalne. To jest życie, udało nam się, żyjemy dalej – mówił w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Partnerka Marcina Hakiela ujawnia początki ich związku i zdradza, czy jest zazdrosna o Cichopek

Natomiast w rozmowie z Pudelkiem zostali zapytani o to, jak na wiadomość o ciąży zareagowała Kasia Cichopek. Para przyznała, że nie mają kontaktu i nie wiedzą, czy była żona Hakiela wie o kolejnym dziecku ex męża.

Nie mam kontaktu, także nie wiem – skwitował tancerz.

Dominika, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA

Dominika, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Podlewski/AKPA