Martyna Wojciechowska kilkanaście lat temu była bohaterką dwóch magazynów dla panów. Na zdjęciach nie bała się odsłaniać ciała. Minęło wiele lat i podróżniczka znów zdecydowała się na dość odważne zdjęcia. Tym razem nie jest to pismo tylko dla mężczyzn. Wojciechowska znalazła się na najnowszej okładce magazynu „Viva!”, na której pozuje topless.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski jednak mieli podróż poślubną? Pokazali zdjęcia

Martyna Wojciechowska topless

Podróżniczka udostępniła w swoich mediach społecznościowych najnowszą okładkę z jej udziałem. Przyznała, że sesja i wywiad odbyły się jakiś czas temu, jednak publikacja magazynu zbiegła się z momentem, w którym rozpętała się burza po decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Wojciechowska zamieściła zdjęcie okładki, a w opisie wyznała, że często mężczyźni mówili jej, co ma robić i że nie powinna się zabierać za „męskie zajęcia”. Teraz się temu sprzeciwia.

Sesja i wywiad do magazynu VIVA! powstały zanim Polskę zalała fala protestów, ale teraz materiał ten JEST TYM BARDZIEJ AKTUALNY I NA CZASIE. Odkąd pamiętam mężczyźni próbowali objaśniać mi świat. Mówili jak żyć, co mi wolno, a czego nie wypada. Żartowali i dokuczali, że się biorę za tzw. „męskie zajęcia”, bo przecież: „Co baba może o tym wiedzieć?!” – mówili. DOŚĆ! JESTEM WYSTARCZAJĄCA! – napisała.

W dalszej części wpisu zwróciła się do kobiet, do których skierowała piękne słowa i dodała im nieco otuchy.

Każda z nas jest! Wystarczająco piękna, mądra, inteligentna, jest wystarczająco dobrą mamą! I wiemy co jest dla nas dobre, prawda? Dlatego musimy działać razem, okazywać sobie życzliwość! #WSPIERAMNIEOCENIAM – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sesja i wywiad do magazynu VIVA! powstały zanim Polskę zalała fala protestów, ale teraz materiał ten JEST TYM BARDZIEJ AKTUALNY I NA CZASIE✌️ Odkąd pamiętam mężczyźni próbowali objaśniać mi świat. Mówili jak żyć, co mi wolno, a czego nie wypada. Żartowali i dokuczali, że się biorę za tzw. „męskie zajęcia”, bo przecież: „Co baba może o tym wiedzieć?!” – mówili. DOŚĆ! JESTEM WYSTARCZAJĄCA! #IAMENOUGH Każda z nas jest! Wystarczająco piękna, mądra, inteligentna, jest wystarczająco dobrą mamą! I wiemy co jest dla nas dobre, prawda? Dlatego musimy działać razem, okazywać sobie życzliwość! #WSPIERAMNIEOCENIAM A Ty? M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

ZOBACZ TEŻ:

Martyna Wojciechowska pokazała SUKNIĘ ŚLUBNĄ. Założyła do ślubu KOSZULĘ!

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa i zdradziła, że WYRZUCONO ją z przedszkola

Martyna Wojciechowska na ściance

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

Martyna Wojciechowska pod DDTVN

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA