Michał Pol, dziennikarz sportowy wywołał burzę na Twitterze – z okazji Tłustego Czwartku użył porównania pączków do „piersi młodych dziewczyn”.

Michał Pol o Tłustym Czwartku

AFERA! Dziennikarz Michał Pol porównał idealne pączki do „piersi młodych dziewczyn”

Idealne pączusie są jak piersi młodych dziewczyn. Po prostu mieszczą się w dłoni, a przy tym nie są zbyt twarde, nasączone chemikaliami. Żadne sztuczne powiększanie, tylko natura, piękno, sprężystość (…) – powiedział Michał Pol w filmie „Michał Pol i pączucie”, który umieścił na YouTube.

Na początku Michał Pol nie rozumiał skandalu. Dla portalu „Wirtualnemedia” powiedział: „Bez przesady, są chyba ważniejsze sprawy do komentowania„.

Agnieszka Woźniak-Starak WRACA do pracy!

Dopiero następnego dnia zrozumiał, że żart był nie na miejscu. W piątkowy wieczór na początku swojego wideoczatu przeprosił wszystkich za swoje porównanie:

Przepraszam bardzo za moje niestosowne słowa, jakie padły na live tłustoczwartkowym. Dokonałem bardzo niefortunnego porównania pączków do kobiecych piersi. Oburzyło to bardzo wiele osób, w tym wiele osób, których opinię szanuję i z których opinią się liczę. Nieistotne, że ta moja wypowiedź była tylko cytatem, nie powinna paść. A że uważam, że zawsze należy przepraszać, to szczerze przepraszam – powiedział Pol.

To on wygrał „The Voice Kids”. Kim jest Marcin Maciejczak? (ZDJĘCIA)

scena z: Michał Pol, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Michal Pol, SK:, , fot. Baranowski/AKPA