Spotkaliśmy ostatnio na otwarciu butiku ZOZO Luxury Monikę Goździalską. Zapytaliśmy, co sądzi o głośnej dramie pomiędzy Joanną Opozdą, a Antkiem Królikowskim. Podkreślamy, że wywiady był tuż przed tym, jak aktor opublikował intymne nagrania i zdjęcia swojej byłej żony na Instagramie.

Joanna Opozda reaguje na nagrania u Królikowskiego. Błaga teściową o pomoc!

Monika Goździalska ostro o dramie z Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim

Monika Goździalska nieco stanęła w obronie Antka Królikowskiego. Zauważa, że wielu ludzi zdradza, korzysta z marihuany, więc Antek nie jest wyjątkiem:

Widzę, że Antek jest szczęśliwy z tą drugą kobietą. Widzę, że Antek gdzieś tam  pojechał naćpany, ale no kto nie pali zioła…połowa Warszawy ćpa, połowa celebrytów wali w nos. Ja tego nie robię i mówię o tym szczerze, ale też w życiu paliła zioło – zaznacza.

Antek Królikowski opublikował wstrząsające nagrania z zapłakaną Joanną Opozdą!

Natomiast nie popiera niepłacenia alimentów, ale zwraca uwagę, że „kij ma dwa końce”:

Jeśli chodzi o niepłacenie alimentów, to jest słabe, chociaż nie znamy drugiej strony medalu. Niektórzy mówią o Pani Opoździe różne rzeczy, że „afermistrzka”, że pod przykrywką pięknej urody robi z siebie… ciężko do tego dojść – tłumaczy.

Antoni Królikowski po raz pierwszy pokazał twarz „Prawniczki Izabeli”. Po tym opisie internauci grzmią

Ostatnio Królikowski po raz pierwszy opublikował zdjęcie z „prawniczką Izabelą” na swój Instagram. Internauci grzmieli, że jeszcze ma żonę i nie powinien wrzucać takich zdjęć. Co na to Goździalska?

No słuchajcie, ile ludzi zdradza. On nie jest z nią, no to ma prawo, a że nasz kraj utrudnia rozwody, to co ma nie umoczyć. Pozwólmy ludziom żyć. Tylko Antek i Joanno nie krzywdźcie przy tym dziecka – apeluje.

Monika Goździalska, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA