Można się droczyć i spierać z fanami Anny Lewandowskiej, można pisać na jej temat różne komentarze, ale jest kilka rzeczy, których nie można jej odmówić – to siła charakteru, upór i… genialna sylwetka.

Lewandowska, Wieniawa, Marina na zdjęciach z dzieciństwa, ale to Maja SABLEWSKA WYMIATA!

Anna Lewandowska na Instagramie pokazuje umięśniony brzuszek

Trenerka, która niedawno zaczęła ze swoimi podopiecznymi nowe wyzwanie – 30 dni bez cukru, wrzuciła w poniedziałek nową fotkę na Instagram. Lewa w białej koszuli związanej w węzeł pod biustem, ma na włosach modną opaskę. Ale to nie strój Anny ani dodatki zwracają uwagę, tylko jej brzuszek.

Trenerka ma mocno wyrzeźbiony brzuch – takiego mogłaby jej pozazdrościć niejedna dziewczyna.

CO ON ROBI? Robert Lewandowski tak się cieszył z gola, że ZSUNĄŁ spodenki! (ZDJĘCIA)

Regularne ćwiczenia opłacają się – sami zobaczcie.

Czytaj więcej:

Anna Lewandowska o swoich problemach zdrowotnych: Ja znam DOSKONALE te dolegliwości

Klara Lewandowska nie może jeść zwykłej pizzy, ani nawet lodów! Anna opowiada o jej DIECIE

Anna i Robert Lewandowscy CAŁUJĄ się przed fotoreporterami (ZDJĘCIA)

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

UWAGA! WYNIKI KONKURSU #TrenujęzLewą 🤗😍 Skłamałabym, gdybym powiedziała, że wybór był prosty! Setki zdjęć, jakość, jaką nimi wprowadziliście przeszła moje oczekiwania😘 W każdej wolnej chwili przeglądałam zdjęcia konkursowe ze SZCZERYMI UŚMIECHAMI. Był to mój sposób na doładowanie baterii🔥 Zgadnijcie, co łączyło wszystkie zdjęcia? Na każdym z nich był … uśmiech po treningu z @diet_training_by_ann ! Czyli to, o czym każdy trener może marzyć! Większość z Was, prawie 90% decydowało się na Easy Summer Shape❗🔥 Wiadomo! Wszyscy lubimy, kiedy trening jest szybki, prosty i skuteczny! Yeah! I takich treningów w mojej aplikacji jest znacznie więcej! Obiecuję powtórzyć taki konkurs z nagrodami, ba! Dorzucę jeszcze więcej nagród niespodzianek (choć teraz też wysłałam ich więcej niż planowałam ;p) Do rzeczy 🤗🤗 . ➡️ I miejsce: @KAAMILA_H 🔥🔥 JEDZIE NA OBÓZ CAMP BY ANN!⛩ Pięknie pracujesz na swój sukces! Osiągniesz go już wkrótce. Widzę to!👏 . ➡️ II miejsce to, zgodnie z Regulaminem, aż 3 osoby! @marlenareclaw 💪 @joaska.ss✌ @paulina_tuchorska 👏 . ➡️ III miejsce, to również trzy osoby! @zyna_aaa✌ @paulina_april_active👏 @_misztalova💪 Dodatkowe wyróżnienia, bo nie mogę nie wspomnieć o Was Kochani 🤗 ▶ @agnieszka_nowa_ja ! Pięknie motywujesz i nigdy nie schodzi Ci uśmiech z twarzy. Dziękuję! ❤ ▶ @maniul06 - udowadnia, że Aplikacja jest dla wszystkich!👏 ▶ @chique_littlefitfashion MONIA - widzę, jak ciężko pracujesz, jestem pewna, że osiągniesz to, o czym marzysz! Całuję! A wiecie, co mnie cieszy najbardziej? Że, mimo zakończonego konkursu, WY NADAL TRENUJECIE! LOVEEEEE ZA TO‼‼ ❤ GRATULACJE DLA WYGRANYCH! I WIELKIE DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ‼‼❤ Wasza Ann • • #annalewandowska #dietandtrainingbyann #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)