W środową noc (6 kwietnia) 42-letnia gwiazda reality show pojawiła się w programie Jimmy Kimmel Live! wraz z siostrami Kim, Khloe i Kendall Jenner oraz mamą Kris Jenner, aby porozmawiać o ich nowym serialu, The Kardashians. Podczas wywiadu Kourtney otworzyła się na temat swojego „próbnego” ślubu z Travisem Barkerem, który odbył się niedawno w  w Las Vegas, ujawniając, że nie wszyscy w jej rodzinie wiedzieli, że się pobierają.

Kourtney Kardashian dzieli się nowymi szczegółami swojego ślubu!

„Wiedziałam, i Khloé też wiedziała”, ujawniła Kris, a Khloe dodała, „Byłam na FaceTime”.

Wiemy, w czym Kourtney Kardashian poszła do ślubu z Travisem Barkerem

Niestety Kim Kardashian nie udało się zobaczyć ceremonii. Podczas jest trwania zwyczajnie spała!

„Umieściła to na czacie grupowym. Taką wiadomość: „Och, hej, tak przy okazji… wyszłam za mąż się wczoraj wieczorem! Obudziłam się z milionem wiadomości. – wyznała Kim.

Kourtney Kardashian podzieliła się zdjęciami ze ślubu w Las Vegas!

Na początku tego tygodnia ujawniono, że 46-letni Kourtney i Travis pobrali się w kaplicy w Vegas po tym, jak wzięli udział w gali Grammy. Niestety para nie jest oficjalnie małżeństwem, bowiem nie przedstawili pozwolenia na ślub.

Kourtney Kardashian and Travis Barker pose on the red carpet at the 64th Annual Grammy Awards at the MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada, U.S., April 3, 2022.,Image: 679501850, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIA ALEJANDRA CARDONA / Reuters / Forum

Kourtney Kardashiane: no, Credit line: MARIA ALEJANDRA CARDONA / Reuters / Forum

Kourtney Kardashian and Travis Barker pose on the red carpet during the Oscars arrivals at the 94th Academy Awards in Hollywood, Los Angeles, California, U.S., March 27, 2022.,Image: 673475011, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum