Doda nie zwalnia tempa. Z panu zdjęciowego „Dziewczyn z Dubaju” wyciekły pierwsze zdjęcia zagranicznej części obsady, wśród której można wypatrzeć włoskiego aktora i modela Iacoppo Riccotti.

Doda o operacjach plastycznych. „To jest sprzeczne z młodym wyrazem twarzy”

Iacopo Ricciotti w filmie Dody

Dla przystojnego aktora to debiut w pełnometrażowej produkcji. Wcześniej próbował swoich sił w fimach „Girono di Gloria”, „Il giorno della patata” praz „Way back home”. Producenci obiecują, że postać grana przez Iacopo zapadnie w pamięci widzów. Na swoim Instagramie Doda pochwaliła się filmikiem nagranym przez Iacopo, na którym aktor dziękuje za wspaniałą przygodę. Włoch powiedział także, że nie może doczekać się pracy z Marią Sadowską i wizyty w Polsce, która będzie jego pierwszą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Iacopo Ricciotti nie jest pierwszym zagranicznym aktorem w filmie produkowanym przez Dodę oraz jej męża Emila Stępnia. Wiadomo, że widzowie na ekranach kin zobaczą Andreę Pret, Lucę Molnari oraz Giulo Berruti.

Doda przedstawiła OBSADĘ filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Plejada gwiazd!

Premiera „Dziewczyn z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej („Sztuka kochania”, „Dzień kobiet”) została zaplanowana na 22 stycznia 2021 roku. Producenci obiecują prawdziwą petardę, która zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu.

Oprócz zagranicznych aktorów, Dodzie udało się skompletować plejadę polskich gwiazd. W „Dziewczynach z Dubaju” zobaczymy: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józka Pawłowskiego.

Doda wspomina swoje początki w branży: „Były ze mną same problemy”

Wybierzecie się do kina?

Doda z obsadą "Dziewczyn z Dubaju"

Doda z obsadą „Dziewczyn z Dubaju”, Od lewej: Iacopo Ricciotti, Dorota Rabczewska-Stępień i Andrea Preti, fot. materiały prasowe

Dziewczyny z Dubaju

Iacopo Ricciotti, Dorota Rabczewska-Stępień i Andrea Preti, fot. materiały prasowe

Doda

Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA