Paweł Tyburski i Monika Kozakiewicz związali się po programie „Love Island. Wyspa miłości 1”, mimo że nie zwiastowało na to przed kamerami. Natomiast po wyjściu z willi można było zauważyć, że naprawdę się kochają.

Paweł Tyburski dopuścił się GWAŁTU? „Tak brzmi opis gwałtu przez podstęp”

Paweł Tyburski wrócił do Moniki Kozakiewicz

Niestety para nagle rozstała się z hukiem po tym, jak Paweł Tyburski dopuścił się zdrady. Monika Kej opublikowała dowody na jego zdradę na swoim Instagramie: pokazała screeny rozmów, na których Paweł prosił kolegę, by polecił mu „maść na grzyba” po stosunku z kobietą.

Wówczas influencer tłumaczył się, że dopuścił się tego przed ich pierwszym rozstaniem, kiedy jeszcze nie traktował Moniki na poważnie. Zapewniał też, że zdrada jest dla niego lekcją i być może musiało do niej dojść, by on mógł się zmienić! Dodał też, że jego zmiana to duża zasługa Moniki i dopiero po stracie kobiety widzi, jak wiele ona zmieniła w jego życiu.

Paweł Tyburski o swojej ZDRADZIE. „Bóg tak chciał, tak miało być”

Teraz wygląda na to, że para po chichu próbowała ratować związek, a wydało się wszystko po wywiadzie Tyburskiego z Żurnalistą. Na koniec rozmowy prowadzący zapytał: „A jak udało Ci się znów odzyskać Monikę?”. 

Paweł był bardzo zaskoczony i nie wiedział, co odpowiedzieć. Można zauważyć, że nie chciał zapeszać powrotu do Moniki:

O ku*** Można by powiedzieć, że ja ją próbowałem kilka razy odzyskiwać. Kurde… inaczej może zaczniemy. Było kilka momentów w moim życiu, gdzie próbowaliśmy się schodzić, ale żadne z tych momentów do pewnego momentu nie były odpowiednim momentem do tego, żebym ja był w stanie zostawić wszystko, to co było złe na korzyść tego związku, więc każdy powrót kończył się porażką i tym, że dawałem ciała. Na ten moment mamy kontakt dobry i na tym chciałbym… – tłumaczył.

Paweł Tyburski, Monika Kozakiewicz na imprezie

Paweł Tyburski, Monika Kozakiewicz/fot. Instagram/pablotybori

Żurnalisty po tym zadrwił z Tyburskiego: „Kontakt dobry… proszę Cię, przecież ja wiem”.

A lubiliście się bardziej? – dopytał Żurnalista.

Chyba nie, znaczy z mojej strony. Mam nadzieję, że tego nie spi***, a dużo zmieniło się ode mnie. Mam nadzieję, że wszystko się poukłada – wyznaje.

Paweł Tyburski opowiedział o swojej zdradzie i zapewnia, że chce walczyć o Monikę

Gospodarz zapytał także o dzieci, czy chciałby mieć w przeszłości. Paweł bez zastanowienia odpowiada, że „bardzo”. 

A chciałbyś, żeby Twoje dzieci oglądały takich ludzi jak Denis Załęcki? – pyta Żurnalista.

Wydaje mi się, że ja byłem bardzo podobny, chociaż on jest bardziej zdemoralizowany na ten moment, dlatego że do niego dopiero to dojdzie, co on robił w internecie. Już dochodzi widzę, wydaje mi się, że poszedł po rozum do głowy – stwierdza.

Na koniec zdradza, jak chciałby wychować swoje dzieci:

Wydaje mi się, że nie chciałbym, żeby oglądali Denisa, aczkolwiek chciałbym swoje dzieci w różnych sytuacjach wystawiać na próbę, chciałbym, żeby mieli wybór, ja te możliwości nie miałem. Nie chciałbym wychować swoje dzieci na ci**, chciałbym, żeby byli z klasą, ale też z jajami – mówi Tyburski.