Poprzedni rok zdecydowanie nie należał do najłatwiejszych dla Dody: początkowa współpraca z ex-mężem Emilem Stępniem przy „Dziewczynach z Dubaju” przerodziła się w otwartą wojnę i publiczne pranie brudów w wywiadach. Pojawiły się również oskarżenia i zamieszanie artystki w oszustwa finansowe Stępnia. Ostatecznie ich 5-letnie małżeństwo skończyło się równie głośnym rozwodem, po którym Doda opowiedziała o problemach, z jakimi się zmagała – gwiazda wyznała, że borykała się z depresją i potrzebowała pomocy specjalistów. Zmotywowało ją to również do utworzenia warsztatów psychologicznych, by nieść pomoc innym osobom w podobnej sytuacji.

Doda ogłasza, że zgłosiła się na Eurowizję!

PIERWSZE morsowanie DODY! „Czy można już wyjść?!”

Ostatecznie końcówka 2021 skończyła się dla piosenkarki zaskakująco dobrze, a „Dziewczyny z Dubaju” biją rekordy oglądalności. Jak się okazuje, zarówno rozwód z mężem jak i szczęśliwe ukończenie filmu pozwoliły artystce stanąć na nogi – teraz artystka skupiła się z powrotem na swojej karierze, a jej nowy utwór „Fake love” można już usłyszeć w każdej znanej rozgłośni radiowej.

Jednak Doda nie byłaby sobą, gdyby nie zrobiła czegoś szalonego, dlatego na jej Instagramie pojawiła się rozbrajająca relacja z nowego doświadczenia tylko dla naprawdę odważnych. O czym mowa? O morsowaniu!

Morsowanie, chociaż ma wiele prozdrowotnych zalet zdecydowanie należy do tych ekstremalnych przeżyć i trzeba mieć nie lada odwagę, by dobrowolnie wskoczyć do lodowatej wody. Nie jest ono jednak obce polskim celebrytkom – Edyta Herbuś, Sonia Bohosiewicz, Joanna Moro, Marcelina Zawadzka czy Anna Popek to tylko niektóre z gwiazd, które morsują i zachwalają w sieci zalety zimowych kąpieli.

Teraz do tego grona dołączyła również Doda, która w towarzystwie bardziej doświadczonych koleżanek wybrała się na swoje pierwsze morsowanie. Oczywiście całość obowiązkowo została zrelacjonowana na Instagramie gwiazdy, chociaż początki nie były łatwe.

Zaraz po wejściu do lodowatej wody mina Dody zrzedła, a na twarzy pojawił się wyraźny dyskomfort i strach. Artystka powiedziała, że czuje intensywne uczucie szczypania i dopytywała się koleżanek, kiedy to się skończy i czy może już wyjść.

Doda o swojej przyszłości i muzyce

PIERWSZE morsowanie DODY! "Czy można już wyjść?!"

fot. Instagram: dodaqueen

Gdy jednak najgorsze minęło, już po dwóch minutach przyznała, że „da się wytrzymać i nie jest najgorzej”. Ostatecznie Doda wytrzymała aż cztery minuty i z ogromną dumą wyszła z wody.

Po morsowaniu gwiazda postanowiła chwilę pobiegać po okolicznym parku, choć jak zapewniała nie było to z powodu zimna:

Teraz jest mi bardzo ciepło. Biegam, bo chcę się popisywać pośladkami – wyjaśniła na nagraniu

PIERWSZE morsowanie DODY! "Czy można już wyjść?!"

fot. Instagram: dodaqueen

Całe wydarzenie podsumowała na swoim Facebooku pisząc „Pierwsze morsowanie za mną! Było świetnie, choć początek dramatyczny!! Polecam !!!” z kolei na Instagramie zaprosiła fanów do obejrzenia relacji, by mogli się z niej pośmiać.

Internauci z ogromnym entuzjazmem przyjęli relację z morsowania Dody i pogratulowali jej odwagi:

Te story to mistrzostwo

Szanuje za dystans do siebie 🔥 go girl!!!

Nie ma co sie smiac , wiem po sobie jakie byly poczatki 🙂 brawo za odwage

Od samego patrzenia na Was robi mi się… GORĄCO

Odważylibyście się?

Doda zarobiła już 10 milionów na filmie „Dziewczyny z Dubaju”!

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Doda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda fot. Piotr Serafik