Pedro Pascal (48 l.) przyznał, że w sobotę wieczorem, odbierając nagrodę podczas gali Screen Actors Guild Award 2024, był „pijany”. Pascal potrzebował kilku sekund, aby się pozbierać myśli, zanim emocjonalnie podziękował HBO i współpracownikom.

Aktor nazwał tę nagrodę „niesamowitym, piep***** zaszczytem” i zamierzał podziękować innym nominowanym, ale „nie pamiętał w tej chwili żadnego z ich imion”.

MET GALA: Pedro Pascal skradł show

To jest złe z wielu powodów. Umm, jestem trochę pijany. Myślałem, że mogłem się już upić […] O, jeju robię z siebie głupca… Ale dziękuję wam bardzo!, wyznał, w ogóle nie spodziewał się występować tego wieczoru na scenie.

„Pijany” Pedro Pascal na SAG Awards 202

Pedro Pascal zaczął dziękować swojej rodzinie, która „być może ogląda” w domu, ale przerwał na chwilę, gdy głos mu się złamał i wzruszenie zaczęło brać górę, „Dostaję ataku paniki, więc idę”, zakończył uroczą przemowę, zanim zszedł ze sceny wśród aplauzu publiczności.

Wszyscy kochają Pedro Pascala. Ty też?

Pedro Pascal dopiero kilka lat temu zdobył ogromną popularność, dzięki rolą w takich hitach jak „Narcos” czy „Mandalorian”. Teraz uznawany jest również za ikonę stylu, pokazując się na czerwonych dywanach w niecodziennych i odważnych stylizacjach. Swoją pierwszą nagrodę SAG odebrał w nonszalancko rozpiętej białej koszuli, smokingowych spodniach i czarnych pantoflach. Chyba naprawdę nie spodziewał się wyróżnienia.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: