Doda (36 l.) od ponad dwudziestu lat jest obecna w branży muzycznej. Swoją przygodę z muzyką zaczęła jeszcze, kiedy była nastolatką i z powodzeniem udaje jej się do dziś utrzymać na scenie. I choć nadal jest jedną z topowych wokalistek, a na jej koncerty przychodzą tłumy, to Doda postanowiła odpocząć i zamierza zrobić sobie przerwę w karierze.

Doda o antykoncepcji i seksie: Idąc z facetem do łóżka, kochamy się też z jego wszystkimi ekspartnerkami

Doda zawiesza karierę!

Wokalistka już jakiś czas temu zapowiadała, że niebawem przestanie koncertować i zawiesi swoją karierę.

Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową. Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat – powiedziała Dorota w rozmowie z „Party”.

Doda o Kim Kardashian i Kylie Jenner: „To jest jedna wielka ŚCIEMA”

Kolejny raz o tym poinformowała i zapowiedziała, że ostatnie jej występy odbędą się w marcu, więc zaprasza chętnych, bo nie wie, kiedy znów pojawi się na scenie.

Kochani, marzec to OSTATNI MIESIĄC moich koncertów przed przerwą w karierze. Kiedy wrócę, nie wiem. Ale wiem jedno… marzec zapowiada się wspaniale i nie może Was zabraknąć, bo chcę  zapamiętać te chwile na kolejne długie miesiące bez sceny. Już tęsknię – napisała.

Doda zdradziła, że w najbliższym czasie zamierza m.in. podróżować i zająć się filmem. Jej wyjaśnienie jednak nie uspokoiło fanów, którzy w komentarzach piszą swoje przypuszczenia.

Wyjeżdżasz z Polski na te miesiące? Będziesz podróżować?

Jesteś chora czy ciężarna?

Powody zdrowotne? Cały czas masz problemy z uchem?

Dlaczego przerwa? Po prostu zmęczenie?

Wydaje mi sie, że coś tu się dzieje 🤰 Nawet jeśli to tylko moje przepuszczenia to odpoczywaj, należy Ci się – piszą fani.

ZOBACZ TEŻ:

Doda pokazała zdjęcie zrobione 20 LAT TEMU: ZERO zmian – komentują fani

Doda w końcu ma DIAGNOZĘ. Piosenkarka bardzo żałuje swojej decyzji

Doda o Edycie Górniak w My Way: Totalnie się ośmieszyła tą swoją INFANTYLNOŚCIĄ

 

Doda

Doda/fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Doda/fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Doda

Doda/fot. AKPA