Bob Saget został pochowany w piątek w Los Angeles, po tym jak przedwcześnie odszedł w wieku 65 lat. Aktor „Pełnej Chaty”, komik i stand-uper był opłakiwany przez ukochaną żonę Kelly Rizzo i wielu przyjaciół celebrytów, którzy oddali hołd w Mount Sinai Memorial Park na cmentarzu Forest Lawn, jego ostatnim miejscu spoczynku.

Szok! Nie żyje gwiazdor „Pełnej Chaty”

Ostatni hołd dla Boba Sageta

Wśród żałobników pojawił się tłum amerykańskich komików, aktorów i osobistości telewizyjnych m.in.: Dave Chappelle, Kathy Griffin, Chris Rock, Jimmy Kimmel czy Jeff Ross. Wzruszającym obrazkiem był fakt, że trumnę z ciałem Boba Sageta nieśli m.in. jego wieloletni przyjaciel John Stamos i przyjaciel z planu „Pełnej Chaty” Dave Coulier, a także muzyk John Mayer i komik Jeff Ross.

 

Na uroczystości pojawiła się również Candace Cameron Bure, a także rzadko widywane bliźniaczki Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen.

Mary-Kate i Ashley Olsen nie mogą uwierzyć, że ich serialowy tata nie żyje!

Poza tym na pogrzebie uczestniczyły wielkie nazwiska, które wspominają Sageta przez cały tydzień, a wieloletni przyjaciel Stamos tweetował przed pogrzebem:

Dzisiaj będzie najtrudniejszy dzień w moim życiu. Boże, daj mi spokój, aby zaakceptować to, czego nie mogę zmienić, odwagę, aby zmienić to, co mogę…

Bob Saget Fot.Javiles/Bruce/WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Bob Saget Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. LORIMAR PRODUCTIONS / Album