Miesiąc po tym, jak gwiazda „Pełnej Chaty” została znaleziona martwa 9 stycznia w hotelu Ritz-Carlton w Orlando na Florydzie, jego rodzina przekazała mediom informacje, że aktor zmarł z powodu urazu głowy.

Władze ustaliły, że Bob zmarł po urazie głowy […] Doszli do wniosku, że przypadkowo uderzył w coś tyłem głowy, nie pomyślał o tym i poszedł spać. Nie było w tym roli żadnych narkotyków ani alkoholu – można przeczytać w oświadczeniu rodziny.

Ponad 100 gwiazd pojawiło się na pogrzebie Boba Sageta

Przyczyna śmierci Boba Sageta

Rodzina Boba Sageta dodała, że ​​w ciągu kilku tygodni od jego śmierci „zostali przytłoczeni niesamowitym wylewem miłości ze strony fanów Boba” i że tak ogromne wsparcie „było dla nich wielką pociechą, za co są dozgonnie wdzięczni”.

Zaskakująca diagnoza koronera świadczy o tym, że Bob Saget musiał uderzyć się mocno w głowę, jednak nie myślał o tym zbyt długo i położył się spać. Śmierć spowodowana urazem głowy rozpoczęła dialog na ten temat. Specjaliści mówią, że jeśli doznałeś poważnego urazu głowy, powiedz o tym komuś lub zadzwoń do lekarza. Mimo normalnego samopoczucia osoba z urazem NIE POWINNA POZOSTAĆ SAMA. 

Szok! Nie żyje gwiazdor „Pełnej Chaty”

Teraz, gdy mamy ostateczne wnioski ze śledztwa władz stanowych, uznaliśmy za stosowne, aby fani słyszeli te wnioski bezpośrednio od nas […] Kiedy nadal razem opłakujemy odejście Boba, prosimy wszystkich, aby pamiętali o miłości i śmiechu, które Bob przyniósł na ten świat, oraz o lekcjach, których nas wszystkich nauczył: być miłym dla wszystkich, aby ludzie, których kochasz, wiedzieli, że ich kochasz, i aby stawić czoła trudnym czasom z uściskami i śmiechem – czytamy w oświadczeniu.

Saget pozostawił swoją żonę Kelly Rizzo i 3 córki: 34-letnią Aubrey, 32-letnią Larę i 29-letnią Jennifer, które dzieliła z byłą żoną Sherri Kramer.

Rodzina i przyjaciele żegnają Boba Sageta Fot.Javiles/Bruce/WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Bob Saget Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Bob Saget Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

BOB SAGET Fot. LORIMAR PRODUCTIONS / Album

Fot. Fred Prouser / Reuters / Forum