Qczaj, a właściwie Daniel Kuczaj (33 l.) jakiś czas temu zebrał się w sobie i postanowił wyjawić skrywany przez lata sekret. Trener dokonał coming out’u i wyznał, że ukrywał swoją orientację seksualną. Teraz Daniel pod zdjęciem Anny Lewandowskiej z noworodkiem przyznał, że sam pragnie mieć dzieci. Takie wyznanie spotkało się z lawiną hejtu.

Qczaj o molestowaniu i GWAŁCIE. „Dziś wiem, że ochroniłem swoje siostry”

Daniel Kuczaj o adopcji dzieci przez osoby homoseksualne

Ciąże Anny Lewandowskiej budzą ogromne emocje w mediach społecznościowych. Ostatnia ciąża Ani cieszyła się u nas takim zainteresowaniem, jak narodziny royal baby w Wielkiej Brytanii. Rodzina Lewych się powiększyła, a Klara w końcu doczekała się siostry Laury. O narodzinach poinformował Robert, który udostępnił zdjęcie z córeczką. Gratulacjom nie było końca.

Gdy Ania opublikowała zdjęcie rączek małej Laury, w sekcji komentarzy posypały się słowa zachwytu.

Swoje trzy grosze postanowił dodać również Daniel Kuczaj, który był zachwycony paluszkami noworodka.

Komentarz Qczaj'a pod postem Lewandowskiej.

Trener personalny Qczaj dodał komentarz pod zdjęciem Anny Lewandowskiej z córką, screen.Instagram/annalewandowskahpba.

Daniel Kuczaj o zaadoptowaniu dziecka

W sekcji komentarzy wywiązała się ciekawa wymiana zdań na temat adopcji dzieci przez osoby homoseksualne, po tym, gdy jedna z Internautek napisała, że „każdy wie kiedy na niego czas”.

Niestety będąc gejem nie mogę w tym kraju mieć dziecka. Chciałbym dać jakiemuś dzieciaczkowi lepszy start w życie jakiego sam nie miałem, miłość której będąc dzieckiem od ojca nie zaznałem, ale w naszym kraju jakoś bardziej się woli gdy dziecko obumiera w domu dziecka z braku miłości czy wychowuje się w patologii np. bite przez rodziców – zaczął Daniel

Qczaj jakiś czas temu wyznał, że w czasach młodości padł ofiara pedofila. Trener nie miał najprostszego dzieciństwa i przez wiele lat leczył traumę z tego okresu. Więcej TUTAJ.

W naszym kraju najważniejsze jest przysłowie „chłopak i dziewczyna to normalna rodzina” tak więc co mam Ci kochana powiedzieć, mimo, że dałbym takiemu dziecku największą miłość świata to jestem gejem i bałbym się, że ta „lepsza” połowa naszego społeczeństwa by je po prostu zniszczyła, ale może kiedyś… może nie tu… może coś się zmieni – napisał pod zdjęciem Qczaj.

Nie wszyscy Internauci podzielali jego poglądy.

Z całym szacunkiem. Osobiście nie przeszkadzają mi geje. I jeżeli ma Pan takie upodobania to bardzo proszę, ale jeżeli chce Pan mieć dziecko jak w normalnej rodzinie to proszę je sobie urodzić, tak jak to normalnie wygląda. Dziecko potrzebuje matki i ojca. Rodzina stworzona przez dwóch mężczyzn nie jest normalna rodziną i żadna miłość Pana do dziecka nie zastąpi mu matki – napisała jedna z obserwatorek Lewandowskiej.

W komentarzach wywiązała się ognista dyskusja, a część obserwatorów podzielała zdanie Qczaja, inni natomiast przekonywali, że jest to zła droga.

Moim zdaniem lepiej jest być kochanym z całego serca przez dwóch mężczyzn lub dwie kobiety niż całe życie czuć się odrzuconym i niekochanym wychowując się w domu dziecka lub w patologicznej rodzinie – dodała obserwatorka.

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat?

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Qczaj o Dominice Tajner-Wiśniewskiej „Miśka pisze do mnie codziennie”

Qczaj o trenerze, który ZMASAKROWAŁ twarz dziewczynie: Nieważne, czy zasłużyła!

Wstrząsająca rozmowa Qczaja z Łukaszem Jakóbiakiem (VIDEO)

Qczaj, Daniel Kuczaj w eleganckim garniturze pozuje na ściance.

Qczaj, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Qczaj prezentuje swoją muskulaturę w opiętej koszulce.

Qczaj, fot. Kurnikowski/AKPA