Khloe Kardashian (35 l.) rozstała się z Tristanem Thompsonem (28 l.) w atmosferze skandalu. Koszykarz zdradził ją po raz kolejny i to z Jordyn Woods, która była najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner. Kim Kardashian zawsze była tą, która broniła siostry jak lwica. Jej stosunki z Tristanem jednak tak się poprawiły, że ostatnio spotkali się na wspólnej kolacji! Co na to Khloe?

Kim Kardashian na kolacji z Tristanem Thompsonem. Miała na sobie najmodniejsze spodnie tej jesieni

Jak zareagowała Khloe Kardashian na to, że Kim Kardashian i Tristan Thomspon spędzili razem wieczór?

Kim Kardashian i Tristan Thompson byli widziani w tej samej restauracji. Chociaż przyszli oddzielnie, on usiadł przy tym samym stoliku, co celebrytka. Ponoć na pożegnanie serdecznie się uścisnęli. Wcześniej Kim pochwaliła go na Twitterze – napisała, że jest wspaniałym ojcem.

Co na to Khloe? Czy czuje się zdradzona przez siostrę, która jest w bardzo dobrych stosunkach z jej byłym? Okazuje się, że nic podobnego.

Khloe i Tristan poczynili znaczne postępy w ich relacji, więc ona nie ma problemu z tym, że Kim jest dla niego miła. Nie uważała tego za zdradę, ponieważ znała prawdziwe intencje siostry. Kim zachowuje się tak, bo szanuje ją i jej córkę True, której Tristan jest ojcem – zdradziło źródło hollywoodlife.com.

Khloe wiedziała, że Tristan będzie w Nowym Jorku, podobnie jak Kim. Sama nie miała ochoty brać udziału w Fashion Weeku, który się tam odbywa, bo wolała zostać z córeczką w domu. To ona jest teraz dla niej najważniejsza.

ZOBACZ TAKŻE:

Kim Kardashian w zaskakujący sposób wypowiedziała się na temat Tristana Thompsona

Tristan Thompson publicznie ODEZWAŁ się do Khloe na swoim IG

Khloe Kardashian opowiedziała o tym, co zrobił Tristan Thompson przed urodzinami True. Mocno przesadził

 

Khloe Kardashian i Tristan Thompson fot. Forum/BACKGRID

Kim Kardashian fot. Forum/x17

Tristan Thompson fot. Forum/BACKGRID