Robert i Anna Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Piłkarz i trenerka tworzą małżeństwo od 2013 roku i razem doczekali się dwóch córek, Laury i Klary. Para sportowców nie pokazuje twarzy swoich córek w mediach społecznościowych, ale od czasu do czasu przemycają filmiki, na których widać dziewczynki.

Robert Lewandowski pokazał, jak trenuje z córeczkami. Fanki piszczą z zachwytu

Robert Lewandowski PODBIJA INTERNET! Tak robi fryzurę Klarze

Teraz na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawił się filmik pod tytułem „gdy mamy nie ma w domu”, na którym piłkarz postanowił pokazać swoją niecodzienną metodę na uczesanie swojej starszej pociechy. Do pomocy wykorzystał…odkurzacz!

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Warszawie, a Robert Lewandowski spędza wolny czas z córkami w Monachium. Rozbawiona trenerka zamieściła na swoim TikToku i Instagramie wideo z Robertem i Klarą w roli głównej, które szybko podbiło serca internautów.

Na nagraniu pomysłowy tata postanowił zrobić Klarze kucyka i wykorzystał do tego pomoc rury od odkurzacza, na którą nałożył gumkę do włosów. Metoda nie jest może najnowsza, ponieważ w internecie krąży mnóstwo filmików, w których zaradni tatusiowie robią swoim córkom fryzury przy pomocy tego konkretnego sprzętu. Jak się jednak okazuje również ulubiony polski piłkarz poznał tajniki tej metody!

Rozbrajający filmik umieszczony przez żonę pomysłowego taty szybko stał się bardzo popularny i zasypały go pozytywne komentarze:

Fryzjer pierwsza klasa!

Ej, ale sposób ekstra, bez kitu

Ojciec zawsze znajdzie rozwiązanie

Fryzjer, piłkarz, Lewy normalnie człowiek orkiestra

Trzeba sobie radzić

Najlepszy fryzjer

Robert Lewandowski PODBIJA INTERNET! Tak robi fryzurę Klarze

fot. Instagram: _rl9

Co sądzicie o takiej metodzie?

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Soccer Football – Globe Soccer Awards – Burj Khalifa, Dubai, United Arab Emirates – December 27, 2021 Bayern Munich’s Robert Lewandowski poses with his wife Anna as they arrive for the Globe Soccer Awards,Image: 649504630, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: SATISH KUMAR / Reuters / Forum

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

scena z: Robert Lewandowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, fot. Instagram @_rl9

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, fot. Instagram @_rl9

Robert Lewandowski szaleje na skuterze. Klara krzyczy do niego z jachtu i przekazuje wiadomość od Laury

Robert Lewandowski szaleje na skuterze. Klara krzyczy do niego z jachtu i przekazuje wiadomość od Laury

Urodziny Klary Lewandowskiej fot. Instagram