Rodzina Kardashianów ma miliony na koncie. Kris Jenner wiedziała co robi, gdy postanowiła sprzedać prywatność swoją i bliskich i wystawić ich życie na ocenę całego świata. Rodzinne reality show od tylu lat cieszy się niezmienną popularnością a siostry Kardashian-Jenner prześcigają się w pomysłach, jak podbić oglądalność jeszcze bardziej. Tym razem całą rodzina postanowiła pomóc najbiedniejszym.

Kim Kardashian PŁAKAŁA po tym, jak została wyśmiana za sukienkę w kwiaty na Gali Met w 2013

Kris Jenner z córkami rozdają jedzenie potrzebującym

Kris Jenner wydaje się trzymać całą rodzinę w kupie. Kris udostępniła na swoim Instagramie urocze zdjęcia z nią i jej córkami w roli głównej. Kourtney, Kim Kardashian i Kris 24 listopada były zajęte rozdawaniem posiłków na Święto Dziękczynienia najbardziej potrzebującym mieszkańcom Los Angeles. Kardashianki były bardzo pomocne, uśmiechały się i gawędziły z potrzebującymi. Mimo, że każda z nich jest milionerką, nie zapominają one o najbiedniejszych osobach.

Kim Kardashian z rodziną ocieplają swój wizerunek, rozdając jedzenie biednym

Rodzina Kardashian-Jenner poświęciła swój czas, aby pomóc mieszkańcom Los Angeles tuż przed Świętem Dziękczynienia. 64- letnia Kris Jenner udostępniła kilka niezapomnianych zdjęć na swoim  Instagramie. Kim, Kourtney Kardashian i chłopak Kris – Corey Gamble byli zajęci rozdawaniem toreb z jedzeniem na nadchodzący sezon świąteczny. Na zdjęciach słynne gwiazdy reality-show pozowały, pakując torby i rozmawiając z gośćmi i pracownikami popularnego banku żywności.

W sobotę zorganizowaliśmy wydarzenie w regionalnym banku żywności w Los Angeles, aby świętować ten wyjątkowy tydzień i rozdać jedzenie na święta Dziękczynienia. Gdy zbliżamy się do sezonu świątecznego, przypominam sobie, aby być wdzięcznym za wszystkie nasze błogosławieństwa. Oddanie jest ważne dla mnie i mojej rodziny. Każdy może się zaangażować, sprawdzając lokalne banki żywności i udzielając wsparcia! – podpisała zdjęcia Kris 

Rodzina Kardashianów pomaga biednym rozdając posiłki na Święto Dziękczynienia:

Kim Kardashian Kris Jenner Kourtney Kardashian

Fot.Instagram/krisjenner

Kim Kardashian Kris Jenner Kourtney Kardashian

Fot.Instagram/krisjenner

Kim Kardashian Kris Jenner Kourtney Kardashian

Fot.Instagram/krisjenner

Trzeba przyznać, że rodzina Kardashian-Jenner ma gest.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kendall Jenner sfotografowana podczas schadzki z chłopakiem; próbowała ukryć się przed paparazzi (ZDJĘCIA)

Luksusowa Khloe Kardashian pozuje ubrana od stóp do głów w Chanel (FOTO)

Kim Kardashian przeżywa, bo nie zmieściła się w sukienkę od Versace!