Za seniorami dzień pełen wrażeń i emocji. Wspólna poranna kawa, randka Wiesi i Władka, wizyta w salonie kosmetycznym Basi i Bożenki. Jednak nie cały dzień był tak przyjemny. Nie obyło się bez wzruszeń i łez.

„Sanatorium miłości”. Wiesia ma PROBLEMY ze zdrowiem. Konieczna była wizyta u lekarza

„Sanatorium miłości” – 7. odcinek

Dla seniorów przygotowano zadanie, w którym musieli wybrać karty opisujące ich cechy charakteru. To wymagało otworzenia się przed innymi uczestnikami, a także przed kamerami. Później było jeszcze trudniej. Dobrani w pary seniorzy stawali naprzeciwko siebie i wypowiadali trzy kwestie: Witaj. Dziękuję ci. Dobrze, że jesteś. Okazuje się, że było to dla nich niezwykle emocjonalne zadanie.

Trzecie zadanie kosztowało seniorów najwięcej emocji. Musieli odpowiedzieć na pytanie, za czym tęsknią. Większość przyznała, że najbardziej brakuje im bliskich – rodziców, partnerów, a Wiesia do dziś nie może pogodzić się ze śmiercią swojej siostry. Choć zadania nie były łatwe, to na pewno jeszcze bardziej zbliżyły do siebie uczestników.

Sanatorium miłości – zapowiedź odc. 6.

"Ja już nie nadążam kto z kim!" 💏❤️🤨 A Wy? Nie ma wyjścia, czekamy na kolejny odcinek Sanatorium miłości TVP! Zobaczcie co się będzie działo w niedzielę o 21:15 w TVP1.

Gepostet von Sanatorium miłości TVP am Dienstag, 4. Februar 2020

ZOBACZ TEŻ:

Marta Manowska wypoczywała w Azji, gdzie rozprzestrzenia się groźny koronawirus. Nie boi się zarażenia?

„Sanatorium miłości”. Halinka o trudnym małżeństwie. To SMUTNE słowa

„Sanatorium miłości”. PRZEJMUJĄCE słowa Waldemara!