Sandra Kubicka już kilka razy była w trakcie przygotowań do ślubu, jednak za każdym razem zaręczyny były zrywane, a obecnie modelka jest singielką. Niemal za każdym razem relacjonowała przebieg przygotowań, pokazywała zaproszenia czy informowała, że wybrała już suknię ślubną. Jedną z nich pokazała dopiero teraz.

Sandra Kubicka SKOMENTOWAŁA zdjęcie nowej dziewczyny swojego ex

Sandra Kubicka pokazała suknię ślubną

Modelka przyznała, że w jej szafie została jedna ślubna suknia, a to dlatego, że była zbyt piękna, by się jej pozbywać. Co ciekawe, Sandra nie zamierza trzymać jej w ukryciu i ma w planach wskoczyć w tę kreację i być może w dzień, w który to właśnie ona będzie gwiazdą wieczoru – w swoje urodziny.

To jest jedyna, którą zatrzymałam. Jest odwrócona na drugą stronę – mama mi ją tak pięknie powiesiła. Jest przepiękna, korale na plecach, no szkoda mi było pozbywać się jej. Jest taka, że ją założę jeszcze na event, zobaczycie! Może na moje huczne urodziny w styczniu – wyznała na InstaStories.

Trzeba przyznać, że błyszcząca suknia wygląda inaczej niż większość sukni ślubnych. Jednak zdecydowanie jest w stylu Sandry! Chcielibyście zobaczyć modelkę w tej kreacji?

ZOBACZ TEŻ:

Sandra Kubicka poddała się ZABIEGOWI, który kocha Kim Kardashian. Nie obyło się bez małego kłopotu

Sandra Kubicka pokazała, jak wyglądają jej NATURALNE włosy. „Zawsze się ich wstydziłam”

Biała suknia Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka pokazała suknię ślubną/fot. Instagram/sandrakubicka

Kubicka pokazuje ślubną kreację

Sandra Kubicka pokazała suknię ślubną/fot. Instagram/sandrakubicka

Suknia ślubna Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka pokazała suknię ślubną/fot. Instagram/sandrakubicka