Sandra Kubicka jest polską modelką, która przez długi czas mieszkała w Miami, jednak jakiś czas temu postanowiła powrócić i zamieszkać w Polsce na stałe.

W międzyczasie na swojej drodze spotkała gitarzystę zespołu Afromental – Alka Barona i zakochała się bez pamięci! Chociaż początkowo para długo ukrywała swój związek w sieci, gdy ostatecznie ich relacja wyszła na jaw zaczęli zasypywać swoje konta na Instagramie wspólnymi, romantycznymi zdjęciami i nagraniami.

Wcześniej modelka była w związku z mieszkającym w Miami Kaio Alvesem Goncalvesem, jednak obydwoje rozstali się w napiętej atmosferze, zarzucając sobie nawzajem zdradę. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Sandra oświadczyła, że jej związek z Baronem jest „najlepszym co ją spotkało w 2021 roku”.

Sandra Kubicka pokazuje romantyczne zdjęcie z wakacji. O komentarz pokusił się jej były partner

Sandra Kubicka wyznała jakiej jest ORIENTACJI!

Modelka chętnie otwiera się przed fanami i raz na jakiś czas organizuje instagramowe Q&A z pytaniami, na które udziela odpowiedzi. Podczas jednej z ostatnich tego typu „sesji” Sandra zdradziła, że chciałaby wyjść za mąż i mieć dzieci. Celebrytka zdobyła się też na szczere wyznanie w temacie swojej orientacji psychoseksualnej – Sandra Kubicka zdradziła, że jest demiseksualna i załączyła wyjaśniającą termin grafikę.

Sandra Kubicka wyznała jakiej jest orientacji!

fot. Instagram: sandrakubicka

Sandra Kubicka zachwyca się Baronem. Wyznała, czym ją zdobył

Demiseksualizm jest orientacją, która opiera się na odczuwaniu pociągu erotycznego tylko pod warunkiem nawiązania silnej więzi emocjonalnej z drugą osobą – poczucia bliskości i przyjaźni. Sandra przyznała, że w jej przypadku seks jest związany ze sferą emocjonalną i zaufaniem do partnera, co w sumie nie dziwi, biorąc pod uwagę jej poprzedni związek i rozstanie.

Z kolei nie tak dawno temu modelka otworzyła się również na temat seksu przedmałżeńskiego, gdzie otwarcie przyznała, że nie byłaby w stanie czekać z seksem do ślubu. Podkreśliła też po raz kolejny, jak ważna jest dla niej więź emocjonalna z partnerem:

(…) Dla mnie seks w życiu codziennym jest bardzo ważny. Wpływa na moje samopoczucie, jest to coś, co tworzy więź między mną a moim partnerem, przekłada się to na cały związek. – wyznała na Instagramie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzają swój związek. Zobaczcie, w jaki sposób to zrobili

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sandra Kubicka na evencie swojej marki perfum

Sandra Kubicka/fot. AKPA