Selena Gomez (28 l.) trzy lata temu przeszła operację transplantacji nerki. Gwiazda przez długi czas ukrywała bliznę i nie czuła się pewnie w swoim ciele. W końcu Sel otworzyła się i opublikowała odważne zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że ma długą bliznę po wewnętrznej stronie prawego uda.

Selena Gomez pokazała, jak wygląda wnętrze jej lodówki – wypełniona po brzegi

Selena Gomez pokazała bliznę po operacji

Selena Gomez miała sporo problemów zdrowotnych. Trzy lata temu Sel dowiedziała się, że cierpi na toczeń rumieniowaty. Konieczna była operacja i transplantacja nerki – jednak z rodziny gwiazdy nikt nie mógł być dawcą. Wokalistka przeszła poważną operację, a nerkę oddała jej wieloletnia przyjaciółka Francia Raisa, która przy okazji uratowała jej życie.

Selena Gomez miała KOMPLIKACJE po przeszczepie nerki

Gomez przez długi czas po operacji zakładała dłuższe i maskujące ubrania – nie czuła się komfortowo z pokazywaniem nóg. Teraz gwiazda wystąpiła w niebieskim kostiumie jednoczęściowym i z dumą pokazała bliznę po operacji.

Pamiętam, że na początku po przeszczepie nerki było mi bardzo trudno pokazać bliznę. Nie chciałam, żeby to było widoczne na zdjęciach. Nosiłam więc rzeczy, które ją zakrywały. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się pewnie, przez to kim jestem i przez to, co musiałam przejść i jestem z tego dumna – napisała wokalistka.

Ciało-pozytywna Selena Gomez

Wokalistka opublikowała zdjęcie w kostiumie, by podkreślić – że wszystkie ciała są piękne bez względu na rozmiar, czy właśnie, jak w przypadku Gomez blizny. Gwiazda pokazała się w kostiumie kąpielowym w duchu ciało-pozytywności.

Selena polubiła się ze swoją blizną, bo przypomina jej kim jest i co musiała przejść, by być w tym miejscu, w którym jest teraz.

Zdjęcie Gomez spotkało się z ciepłym odbiorem. Fani okazali swoje wsparcie dla gwiazdy i dziękowali jej, że chciała podzielić się tak osobistymi doświadczeniami.

Trzeba przyznać, że Sel świetnie wygląda.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez pokazała, jak robi ULUBIONY makijaż na dzień i na wieczór (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Selena Gomez tłumaczy, dlaczego MILCZY na Instagramie

Selena Gomez pokazała zdjęcia z 28. urodzin – miała na sobie ZŁOTĄ kreację

Selena Gomez w pudrowej kreacji na ściance.

Selena Gomez/fot. Forum.

Selena Gomez w musztardowym garniturze.

Selena Gomez, fot.Forum/Backgrid USA.

Selena Gomez w skórzanej kurtce idzie na spotkanie z przyjaciółmi.

Selena Gomez, fot.Forum/Backgrid USA.