Britney Spears „zgadza się” na przeprowadzkę dwóch synów do Hawajów przez swojego byłego męża, Kevina Federline’a.

Synowie Britney Spears opuszczają Kalifornię

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że synowie Britney Spears mają wyprowadzić się na Hawaje, zdała od matki. Początkowo twierdzono, że ma ona coś na przeciw, ale teraz okazuje się, że się na to zgadza.

Adwokat gwiazdy, Mathew Rosengart, wysłał w środę list do prawnika byłego tancerza, Marka Vincenta Kaplana, w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie zamiaru rodziny Federline’ów o przeprowadzce z Kalifornii.

Tak Britney Spears spędza całe dni, „To jest przerażające”

Rosengart zauważa, że najstarszy syn byłej pary, Sean Preston, „już nie będzie nieletni”, gdy skończy 18 lat we wrześniu, podczas gdy ich młodszy syn, Jayden, również „zbliża się do pełnoletniości”.

„Zasługuje na to, że Britney Spears nie będzie ingerować i zgadza się na przeprowadzkę” – pisze w liście, który uzyskaliśmy. Rosengart twierdzi, że „nie przewidywał sporu”, gdy Kaplan po raz pierwszy skontaktował się z nim w kwietniu w sprawie przeprowadzki i że wówczas poprosił swojego odpowiednika o zachowanie tej sprawy „prywatnie dla dobra i godności wszystkich zaangażowanych stron, w tym dzieci”.

„Byłem szczególnie zaniepokojony, ponieważ twój klient wcześniej – i przerażająco – naruszył ich prywatność, naruszając jednocześnie prywatność Britney, publikując prywatne wideo Britney z jej dziećmi, które poprzedziło wywiad dla telewizji tabloidowej” – pisze były federalny prokurator, odnosząc się do nagrania, na którym Spears skarciła Prestona i Jaydena, a następnie do występu Federline’a w ITV w zeszłym roku. Rosengart dalej krytykuje Kaplana za rozmowy z mediami, w tym TMZ i „Entertainment Tonight”, w tym miesiącu na temat groźby Federline’a, że zabierze Spears do sądu, jeśli nie zgodzi się na przeprowadzkę na Hawaje, gdzie jego żona, Victoria Prince, otrzymała propozycję pracy.

„Było to bardziej niż rozczarowujące, że mimo to zdecydowałeś się publicznie omawiać tę sprawę, tworząc niepotrzebne dramaty i fałszywy ‚spór’, publicznie omawiając tę kwestię i twój list” – pisze Rosengart. „Kiedy dzisiaj do ciebie dzwoniłem, aby wyrazić moje rozczarowanie, że tak zrobiłeś, zaprzeczyłeś temu. Wyraźnie nie zdawałeś sobie sprawy, że sam artykuł TMZ z 30 maja dosłownie przytacza cię jako źródło tej historii”.

Rosengart twierdzi, że wywiady Kaplana „nie służyły żadnemu uczciwemu celowi”, nazywając je „niegodziwymi, niewdzięcznymi i niepotrzebnymi”.

Były mąż Britney Spears, Kevin Federline pisze książkę o ojcostwie! Pomoże mu były teść, Jamie Spears

„Było to również ironiczne, biorąc pod uwagę stwierdzenie w twoim liście z 28 kwietnia, że poza możliwością zatrudnienia na Hawajach dla żony pana Federline’a, dzieci chciały być ‚bardziej osłonięte od analizy mediów’. To jest godne pochwały. Ale twój wywiad medialny nie osłonił ich; zamiast tego, upublicznił sprawę w mediach” – pisze.

Prawnik kończy swój list, chwaląc swoją nagrodzoną Grammy klientkę jako „ikonę, kochaną i szanowaną przez miliony na całym świecie”, a także „kochającą i wspierającą matkę, wiernie wspierającą” swoje dzieci pomimo ich odosobnienia.

Spears, 41-letnia, i Federline, 45-letni, byli małżeństwem od października 2004 roku do lipca 2007 roku. W czerwcu 2022 roku wyszła za mąż za Sama Asghariego, podczas gdy DJ ożenił się z Prince w sierpniu 2013 roku.

Oprócz Prestona i Jaydena, Federline dzieli się córką Kori, 20-letnią, i synem Kalebem, 18-latkiem, ze swoją byłą narzeczoną Shar Jackson oraz córkami Jordan, 11-letnią, i Peyton, 9-letnią, z Prince.

Forum

Britney Spears Fot. ABACA / Abaca Press / Forum

britney-spears-kevin-federline