Doda (35 l.) na swoim Instagramie pokazała mieszkanie, które wystawiła na wynajem na doby. Gwiazda, która słynie ze swoich krzykliwych i rzucających się w oczy stylizacji, ma również podobny gust, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Mieszkanie jest niewątpliwie luksusowe a jego design robi wrażenie.

Doda pokazała tatuaż po usuwaniu laserowym. SZOK! Męczy się z nim już dwa lata

Doda wystawiła swoje mieszkanie na wynajem

Mieszkanie ma nazwę ECLECTIC QUEEN LOFT i jego wnętrza charakteryzują wyraziste kolory. Znajduje się w nim jadalnia, kuchnia, sypialnia, a nawet bar i sauna. W jednym z pokojów jest szklany sufit, dzięki czemu można oglądać niebo.

Moje mieszkanie od dziś dostępne do wynajmu na doby na airbnb.pl. POZNAJCIE ECLECTIC QUEEN LOFT😎Wyraziste kolory to gwarancja pozytywnego ładunku energii‼️ Apartament mieści się na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy na Mokotowie (w jednej z sypialni można się cieszyć widokiem w niebo, co umożliwia szklany sufit). W drugiej sypialni na ścianach pojawiają się robione na zamówienie, puchate panele dźwiękoszczelne dające gwarancję tego, że się wyśpisz. Niezbędnym elementem kompozycji jest bar – atut dobrej imprezy 😉 i sauna -ratunek po niej😈 – napisała.

Zdjęcia niżej, żeby zobaczyć więcej przesuwaj w prawo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje mieszkanie od dziś dostępne do wynajmu na doby na airbnb.pl. POZNAJCIE ECLECTIC QUEEN LOFT😎Wyraziste kolory to gwarancja pozytywnego ładunku energii‼️Apartament mieści się na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy na Mokotowie (w jednej z sypialni można się cieszyć widokiem w niebo, co umożliwia szklany sufit). W drugiej sypialni na ścianach pojawiają się robione na zamówienie, puchate panele dźwiękoszczelne dające gwarancję tego, że się wyśpisz. Niezbędnym elementem kompozycji jest bar - atut dobrej imprezy 😉 i sauna -ratunek po niej😈Każdy pokój ma swój osobisty i wyrazisty charakter,który podkreśliło @pogotowiewnetrzarskie 💜

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Mieszkanie urządzone jest z pomysłem i trzeba przyznać, że robi wrażenie. W weekend za dobę w takich luksusach zapłacimy prawie 2000 zł, na tygodniu, włączając wszystkie opłaty, ponad 1100 złotych.

Chcielibyście spędzić tam kilka dni albo chociaż jedną noc? 😉

ZOBACZ TAKŻE:

Doda pokazała swój test IQ. Nie kłamała – jest wybitnie MĄDRA

Doda pokazała NIEOPUBLIKOWANE okładki Playboya – z jednej z nich chce zrobić okładkę płyty

Emil Stępień nie wytrzymał zachowania Dody i ją ochrzanił. „Wariactwa można dostać”

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA