Julia Kuczyńska, znana pod pseudonimem Maffashion bez wątpienia należy do najpopularniejszych i najlepiej zarabiających blogerek modowych w Polsce. Julia zaistniał dzięki blogowi, który zaczęła prowadzić w 2009 roku. Po zdobyciu popularności jej strona poszła w odstawkę, a główną jej aktywnością są liczne reklamy, kampanie, prowadzenie portali społecznościowych i obecność na Fashion Week’ach.

Maffashion o początkach kariery

Nowy rok, nowa ona! Maff zaszalała z fryzurą! „Tak krótko jeszcze nie było”

Maffashion wzięła udział w relacji live na Instagramie z „Dżagą” – znany z naśladowania Dody, który przy okazji jest jej przyjacielem. Zapytał się Kuczyńskiej jak zaczęła karierę w show-biznesie. Myśleliście, że znacie już na pamięć historię Maffashion? Okazuje się, że  Doda wprowadziła ją na salony.

Jeszcze wtedy siedziałam w Złotowie. To było moje takie pierwsze wyjście, gdzie widziałam od kuchni takie przedsięwzięcie jak rozdanie nagród, występy, scena, kulisy tego wszystkiego. Mijało mnie mnóstwo gwiazd, to było dla mnie naprawdę hardcorowe. Stresowałam się, ale to właśnie Doda mnie zaprosiła. Ludzie o tym nie wiedzą, bo też nigdy o tym nie mówiłam, nie pytałam też Dody czy kiedyś mogę o tym coś wspomnieć, więc chowałam to dla siebie – wyznała Maffashion.

Maffashion usunęła swój komentarz pod zdjęciem Quebonafide! „Nie wszyscy fani wiedzą, że znamy się prywatnie”