Uduchowiony Justin Bieber zabrał do kościoła swoją żonę i Demi Lovato (FOTO)
Justin Bieber (25 l.) od kiedy ożenił się z Hailey Baldwin (23 l.) wydaje się spokojniejszy i bardziej poukładany. Bieber jako mąż spisuje się idealnie. Dba o swoją żonę, rozpieszcza ją i okazuje swoją miłość. Wokalista dba o to, by w ich relacji nie zabrakło Boga.
OMG! Justin Bieber prawie ZNISZCZYŁ kreację ślubną Hailey. Ten widok AŻ BOLI
Justin Bieber zabrał Hailey do kościoła
Justin Bieber w środę wieczorem uczestniczył razem z żoną- Hailey w nabożeństwie w Los Angeles. Fotoreporterzy przyłapali młode małżeństwo w towarzystwie Demi Lovato, oraz menadżera gwiazd – Scootera Brauna. Wszyscy udali się na wieczorną mszę świętą. Od jakiegoś czasu zza oceanem trwa konflikt na linii Scott Braun kontra Taylor Swift. Bieber i Lovato postanowili obstać za swoim menadżerem i w mediach wielokrotnie podkreślali, jak dobrym jest człowiekiem.
Młody zdobywca nagrody Grammy i jego żona zasłynęli z tego, że przestrzegali celibatu dopóki nie wzięli ślubu cywilnego w sądzie w Nowym Jorku, 13 września 2018 r. Zarówno Justin jak i Hailey należą do osób wierzących i pobożnych. Para planuje powiększyć rodzinę, jednak starania o dziecko odłożyli na przyszły rok. Teraz skupiają się na przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia, które zamierzają spędzić w gronie najbliższych w posiadłości za 5 milionów dolarów na jeziorze Puslinch w Ontario.
Największym celem dla mnie na 2020 rok jest większe zaangażowanie w rzeczy, które mają znaczenie. Na świecie dzieje się tak wiele – powiedział wokalista
Zdecydowanie lubię dawać ludziom prezenty. Nie podoba mi się ich otrzymywanie, jeśli mam być szczera – to sprawia, że czuję się niezręcznie – zdradziła Hailey w najnowszym wywiadzie
Modelka nie pierwszy raz udowodniła, że woli obdarowywać niż być obdarowaną.Trzeba przyznać, że Hailey ma gest. Postanowiła podarować mężowi bez okazji naszyjnik zdobiony diamentami, który musiał kosztować fortunę!
Justin i Hailey pobrali się 30 września w luksusowym kurorcie Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. Para wygląda na szczęśliwą. Wydaje się, że Hailey ma dobry wpływ na Biebera.



Wiedzieliście, że Bieberowie przyjaźnią się z Demi Lovato?
ZOBACZ WIĘCEJ:
Demi Lovato w dwóch kostiumach na Halloween. Mega sexy czy na maxa przerażająca? (FOTO)
Bieber w dresiku i bejsbolu do kościoła? Elyty.
mialbym tez kogo zaprosic (z celebrytow) na wieczorna mszę swietą
Jak obstawiacie Bieber dołączy do elitarnego klubu 27 czy ogarnie swoje życie.
Bieber jak i ta cała nawrócena zgraja należy do kościoła Hillsong, który jest niczym innym jak sektą. Wyciągają tylko od nich kasę, namawiają go do podejmowania najważniejszych decyzji kiedy gość jest uzależniony od narkotyków, leków, w głębokiej depresji. Jak ogarnie jak mu tam piorą mózg to się dopiero załamie.
Narkoman, była narkomanka,ale wszyscy jak najbliżej Boga. Ile razy już dzięki kościołowi wychodzili na prostą i za chwilę wracali do tego co było. Szkoda, że wszystko co robią przeczy takim wartościom jakim próbują mydlić ludziom oczy.