Już dzisiaj o 20:05 zostanie wyemitowany drugi odcinek popularnego programu rozrywkowego Taniec z Gwiazdami. Każda z par ciężko przygotowuje się do zaprezentowania swoich postępów w tańcu. Udział w tej rywalizacji wiąże się z intensywnymi treningami i stresem przed każdym występem. Co ciekawe, w trakcie trwania nowej edycji programu zmienił się jeden z prowadzących. Nowa osoba w ekipie programu rozrywkowego zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w kolejnym odcinku.

Pobiła rekord! Tydzień po 1. odcinku Taniec z gwiazdami straciła na wadze

Nowy prowadzący Tańca z Gwiazdami 

Za nami dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu „Tańca z gwiazdami”, jak udało się dowiedzieć w trakcie sezonu nastąpiły poważne zmiany dotyczące jednego z prowadzących popularny program.

Jak poinformował Maciej Dowbor, zostanie on nowym prowadzącym TzG. Dowbor tym samym zastępuje Krzysztofa Ibisza, który do tej pory tworzył duet z Pauliną Sykut-Jeżyną. Myślicie, że Maciej sprawdzi się w nowej roli? Prezenter telewizyjny nie mógł ukryć zadowolenia z powodu prowadzenia show.

Nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń!!! Mnie w końcu się udało. Prowadzący @tanieczgwiazdami . Nie ważne jakimi metodami, nie ważne, że po trupach. Wreszcie podstępem pozbyłem się @krzysztof_ibisz_official i mogę stanąć na najsłynniejszej scenie polskiej telewizji u boku samej @paulinasykutjezyna. Wreszcie nie muszę pracować z tym @piotr.gasowski.official. Jeden dzień a tyle dobrego. Co za emocje – podpisał zdjęcie dziennikarz.

Tydzień temu z programem pożegnała się Reni Jusis, a Barbara Kurdej-Szatan  wstępnie typowana jest jako zwyciężczyni Kryształowej Kuli. Znakomicie odnajduje się na parkiecie a dodatkowo widzowie uwielbiają sympatyczną blondynkę.

Uważacie, że zmiana prowadzącego program jest słuszna? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan ŻALI się; W co ja weszłam i na co się zgodziłam

Joanna Koroniewska prowadzi wojnę na zdjęcia z Maciejem Dowborem. Ta JEGO za przeproszeniem zasromana twarz

Paulina Sykut Jeżyna nie je fast-foodów. A co ze słodyczami?

Taniec z Gwiazdami

scena z: Andrzej Grabowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Iwona Szymańska-Pavlović, Michał Malitowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Andrzej Grabowski, Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Andrzej Grabowski, Iwona Szymańska-Pavlović, Michał Malitowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA