Ania Lewandowska to bez wątpienia człowiek orkiestra. Żona piłkarza nie tylko trenuje z Polakami, ale też dba o ich zdrową dietę, poprzez edukację oraz wprowadzanie na rynek swoich healthy produktów. 33-latka nie zamyka się jednak wyłącznie na te działania. Kobieta prowadzi również parentingowy portal, sprzedaje produkty dla dzieci, projektuje wózki sportowe, wciela się w ambasadorkę różnych marek, a także robi własne kosmetyki. Niemniej okazuje się, że nasza WAGs w przeszłości marzyła o wykonywaniu jeszcze innego zawodu…

Anna Lewandowska znowu bawi się w projektantkę. Nie zgadaniesz za co wzięła się tym razem…

Anna Lewandowska – kim chciała być w przeszłości?

Co chciała robić w przyszłości mała Ania? Stanąć za kamerą! Trenerka zdradziła ostatnio na Instagramie, że 15 lat temu chciała być operatorem filmowym.

Wiecie, że chciałam być operatorem filmowym? Wychowywałam się w artystycznym domu, w nurcie carpe diem i doskonale wiem, że życie pisze różne scenariusze… Poza filmem interesowały mnie też od zawsze sztuka i fotografia, a ostatecznie zostałam przecież sportowcem – karateczką, reprezentantką Polski, trenerką. Dzięki temu przekonałam się na własnej skórze, że sport to coś, co kształtuje nie tyle naszą sylwetkę, ale charakter – pisze Lewandowska.

Anna Lewandowska o diecie swojej rodziny. Wprowadziła specjalne zasady

Gwiazda zapytała również swoich fanów o to, kim chcieli zostać w przeszłości. Ania zasugerowała również, że może jeszcze przyjdzie w jej życiu czas na to, by zamiast przed, stanąć za kamerą. Chcielibyście zobaczyć produkcję nakręconą jej okiem?