Zenon Martyniuk nie wypowiada się na temat głośnego rozwodu jego syna Daniela z Eweliną, w przeciwieństwie do jego żony Danuty. Teraz okazuje się, że w domu były o to kłótnie.

Danuta Martyniuk gorzko o swoim synu: Mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach

Daniel Martyniuk załamany sytuacją z synem

Danuta Martyniuk chętnie wypowiadała się na temat byłej żony syna. Ostatnio wyznała, że zachowanie Daniela również ją wiele kosztuje.

Jeszcze z jedną nie skończył, a już z drugą będzie zaczynał? Nie chcę słyszeć o żadnej dziewczynie! Niech mi nawet nie pokazuje jej na oczy. Ja mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach. On lubi ściągać dziewczyny do domu, zapoznawać je z naszą rodziną, a potem wychodzi, jak wychodzi – powiedziała w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

To jest „piękna Hiszpaneczka” Daniela Martyniuka. Będziecie zaskoczeni

Zenon Martyniuk ponoć jest załamany zachowaniem syna. Nie jest również zadowolony z tego, co robi Danuta.

Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką – donosi informator serwisu „Plotek”.

Teściowa Daniela Martyniuka przerywa MILCZENIE: Myślałam, że Daniel jest INNY

Nie chce jednak odcinać go od pieniędzy.

To raczej nie wchodzi w grę, w końcu to ich syn. Nie pozwolą, żeby wylądował na ulicy. Poza tym, próbowali już grać tą kartą w przeszłości i pomagało to tylko na chwilę.

Danuta Martyniuk na premierze "Zenka"

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk na premierze „Zenka” fot. Anatol Chomicz / Forum

Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu

Ślub syna Zenka Martyniuka, Daniela. Fot. Forum