Anna i Robert Lewandowscy (31 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Piłkarz zdradził tę radosną nowinę po tym, jak strzelił gola podczas meczu w listopadzie. Do porodu coraz bliżej, a wszyscy są coraz bardziej ciekawi, czy urodzi się chłopczyk czy dziewczynka. Informator już zdradził płeć.

Brzuszek z Klarą był inny niż brzuszek z drugim dzieckiem – Anna Lewandowska porównała zdjęcia

Płeć drugiego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich

Jak donoszą od jakiegoś czasu osoby z otoczenia pary, urodzi się dziewczynka. Klara Lewandowska będzie miała młodszą siostrę! Zapytaliśmy o komentarz osobę z otoczenia Lewandowskich, jednak nie chciała odnosić się do plotek.

Anna Lewandowska będzie miała BLIŹNIAKI? Post trenerki wzbudził sensację!

Z drugiej strony, internauci ostatnio wychwycili, ze Anna Lewandowska mogła sugerować, że urodzi syna, bo na Instagramie pokazywała zdjęcia niebieskiej wyprawki dla dziecka. Ten kolor często wybierany jest dla chłopców.

Trenerka zdradziła w wywiadzie, że znają już płeć drugiego dziecka, jednak na razie postawiają tę informację dla siebie. Przyznała również, że nie była to planowana ciąża. Pragnęli powiększyć rodzinę, ale nie dokładnie w tej chwili. Wyszło inaczej – mimo wszystko bardzo się z tego cieszą.

ZOBACZ: Anna Lewandowska zdradziła, kiedy pokaże twarz Klary. Opowiedziała też o drugiej ciąży – nie była planowana

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski fot. AKPA

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/fot. Zuma Press/Forum