Znana Instagramerka, Dana Omari zajmująca się pielęgnacją skóry i zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w swoim poście demaskuje Kim Kardashian wskazując, że na jej twarzy widać blizny po operacjach plastycznych takich jak lifting i korekta nosa. To zabiegi do których Kardashianka oczywiście się nie przyznaje.

Kim Kardashian miała lifting?

Niedawno Kim Kardashian udzieliła głośnego wywiadu w którym twierdzi, że nie przeszła żadnych operacji plastycznych a jedynym „dobrodziejstwem” medycyny estetycznej z jakiego korzysta jest… botoks i zabiegi laserowe. Mało kto uwierzył jej słowom bowiem od lat mówi się, że siostry Kardashian z Kim na czele zrobiły bardzo wiele operacji plastycznych.

Kim Kardashian zdradza z jakich zabiegów korzysta: „Botoksu tylko trochę”

Jednak prawie żadna z nich się do nich nie przyznaje. Odmieniona Khloe twierdzi, że „jedynie poprawiła nos”, a krągłe pośladki to jedyni efekt ćwiczeń i oczywiście genów. 

Dana Omari, której profil followuje blisko ćwierć miliona obserwujących już nieraz komentowała zabiegi jakim prawdopodobnie poddały się siostry Kardashian. Tym razem na tapetę wzięła najnowszy filmik Kim w którym pokazuje „rutynową pielęgnację”. Podczas gdy robi piling na skórze swojej twarzy można zobaczyć, że przy jej ucho jest charakterystyczna fałda, która może wskazywać na bliznę po liftingu twarzy. Podobnie jest z nosem, gdzie widać bliznę po jego korekcie. 

Kim Kardashian planuje kolejną operację plastyczną. To będzie duża zmiana w jej wyglądzie

Na dowód Dana zamieszcza zdjęcia z bliznami po operacjach i tak komentuje całą sprawę:

 (…) Blizna po plastyce nosa (blizna nosa) i blizny po liftingu twarzy są widoczne w jej najnowszym filmiku o pielęgnacji skóry. Pokazuję też zdjęcia przykładowych blizn/obszarów blizn, abyście mogli zobaczyć. Nos jest trochę trudny do zobaczenia, z wyjątkiem tego, że widać szczelinę w miejscu, w którym blizna zaczyna się po lewej stronie jej przegrody. Uwaga na marginesie – miałam zrób zrobiony nos w wieku 18 lat i nie mam żadnych blizn… więc fakt, że widzimy bliznę na jej, jest kluczowy. (…) – napisała pod filmikiem.

Widzicie to samo co Dana? Czujecie się oszukani?

Santa Monica, CA – * Credit line: VEGAN / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Celebrities seen at Jean Paul Gaultier Fashion Show during Paris Fashion Week.
06 Jul 2022,Image: 705569566, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Pictured: Kim Kardashian & North West, Credit line: Raw Image LTD/MEGA / The Mega Agency / Forum