Zygmunt Chajzer (66 l.) od lat występuje w telewizji jako dziennikarz i prezenter. Jego syn Filip (35 l.) poszedł w ślady ojca i również zaczął pasjonować się dziennikarstwem. Młody Chajzer nigdy nie ukrywał, że z ojcem ma świetny kontakt i zawsze mogą na sobie polegać. Filip zdradził, że jego tata poważnie zachorował i czeka na operację.

Po kilku miesiącach KRRiT reaguje na „żarty” Chajzera z ataków paniki

Zygmunt Chajzer w szpitalu

Filip Chajzer jest bardzo aktywny na swoich mediach społecznościowych i jest w stałym kontakcie z fanami. Relacjonuje, jak wygląda jego codzienne życie i praca na planie „DDTVN”, jednak chroni prywatność rodziny i nie publikuje zdjęć z wizerunkiem dzieci. Na próżno szukać również zdjęć z żoną.

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Wygląda jak DONALD TRUMP

Dziennikarz zazwyczaj nie stroni od żartów, jednak w najnowszym poście był nad wyraz poważny. Okazało się, że ojciec Filipa, Zygmunt znajduje się w szpitalu. Filip zaapelował do fanów i poprosił o trzymanie kciuków za tatę, który tego dnia ma mieć przeprowadzoną operację.

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie – zaczął Filip.

Co dolega Zygmuntowi Chajzerowi?

Filip jutro świętuje urodziny i nie ukrywa, że tego dnia spędza czas z rodziną i bliskimi – jednak z powodu operacji nie będzie mógł spotkać się z tatą.

Chajzer przyznał, że jakiś czas temu wysłał ojca na rutynowe badania urologiczne, które miały być tylko formalnością. Po badaniach wynikły pewnie nieprawidłowości i jak napisał Filip – gdyby jego tata poczekał kilka miesięcy, mogłoby się to tragicznie skończyć.

Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle… To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie – wyślijcie ich na badania – dodał dziennikarz.

W komentarzach Internauci okazali swoje wsparcie dla Zygmunta Chajzera.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Partnerka Filipa Chajzera, Małgorzata Walczak rzuciła pracę w TVP. Powód?

Chajzer ZAMIAST Hołowni w Mam talent? Pasuje do Prokopa?

Filip Chajzer pokazał obrzydliwe i okrutne komentarze na swoim profilu – po ataku paniki stał się ofiarą hejtu

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer na ściance.

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer, fot. Baranowski/AKPA.

Opalony Zygmunt Chajzer w młodzieżowej stylizacji.

Zygmunt Chajzer, fot. AKPA.

Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem na imprezie branżowej.

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer, Joanna Glińska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.